Netgear

Показано 1–48 из 68 товаров

Фильтр товаров Показ 1 - 48 of 68 Результаты
Форм-фактор
Тип маршрутизатора
Частота работы Wi-Fi
Макс. скорость Wi-Fi
Тип коммутатора
Уровень коммутатора
Количество разъемов RJ45
Количество SFP портов
Количество PoE портов
Порты
Дополнительно
Интерфейсы
Слотов для дисков
Подбор по цене
Бренды

Американський виробник Netgear спеціалізується на мережевому обладнанні. Компанія була заснована в 1996 році та з того часу домоглася статусу одного з лідерів ринку. Фірма випускає рішення як для домашнього, так і для корпоративного використання. Можна купити продукцію цієї марки для будинку, офісу й потреб провайдерів.

Пристрої для дому й офісу

Компанія Netgear випускає великий асортимент маршрутизаторів, призначених для домашнього використання. Вибору користувачів надаються моделі, призначені для різних зон охоплення: великих будинків, невеликих офісів, квартир різної площі.

Серед продукції компанії можна підібрати роутер, виходячи з потреб у швидкості бездротової передачі даних. Моделі з підтримкою сучасних стандартів 802.11 n/ac/ax здатні забезпечити швидкість передачі даних через вай-фай на рівні від 150 Мбіт/с до 6,6 Гбіт/с. Моделі до 1-2 гігабіт — відмінний варіант для невеликого офісу, а також для дому. Більш швидкі пристрої знадобляться для великих інфраструктур. Що стосується швидкості дротового з'єднання, то роутери цієї фірми здатні забезпечити 100-мегабітну та гігабітну передачу даних за допомогою кабелю.

Вибору надаються моделі з підтримкою двох діапазонів частот, також компанія виробляє тридіапазонні маршрутизатори. Стандартні роутери Netgear здатні забезпечити доступ до бездротової мережі досить великій кількості клієнтських пристроїв. Так, найпростіші домашні моделі дозволяють з комфортом користуватися інтернетом на 8-10 девайсах одночасно: для підключення смартфонів, ноутбуків і ПК всієї родини цього зазвичай вистачає.

Всі моделі характеризуються високим рівнем безпеки мережі. Деякі маршрутизатори оснащуються USB портами для підключення принтерів, зовнішніх жорстких дисків. Це дає можливість організувати віддалене підключення та спільний доступ до згаданої техніки користувачам мережі.

Виробник випускає роутери, які здатні збільшити зону покриття за рахунок підтримки технології спрямованого сигналу. Крім того, компанія виробляє флагманські пристрої, які вміють передавати потокове 4К відео і VR-ігри без затримок, підтримують батьківський контроль.

Також в каталозі продукції компанії представлені круті вай-фай mesh-системи, які можуть забезпечити якісне покриття в радіусі до 550 кв. м.

Окремо компанія випускає геймерські рішення. Ігрові маршрутизатори дозволяють грати з високою роздільною здатністю, дозволяють пріоритизувати ігровий трафік. Завдяки цьому нічого не зависає і не збивається. Багато таких моделей оснащено великою кількістю портів для з'єднання по кабелю. Ці інтерфейси підтримують гігабітну швидкість. Також подібні пристрої виділяються високою пропускною спроможністю бездротової мережі, поворотними зовнішніми антенами та дизайном.

Продукція Netgear для корпоративного сегмента та провайдерів

Професійне обладнання, яке випускається під американським брендом, включає mesh-системи класу PRO, високошвидкісні роутери, а також керовані й некеровані комутатори другого та третього рівнів. Пристрої підтримують різну швидкість передачі даних й оснащені різними функціями, що дозволяє підібрати оптимальний варіант, виходячи з потреб мережі. Деякі світчи цієї марки підтримують PoE, оснащуються портами для оптичних кабелів. Провайдерам компанія пропонує модеми, а також мобільні точки доступу та мережеві шлюзи, а ще спеціальне програмне забезпечення.

Замовляйте комутатори, маршрутизатори та інше мережеве обладнання від Netgear, щоб побудувати ефективну, швидку та безпечну мережу.