Акумулятори та батареї

Показано 1–48 з 127 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 127 результати
Тип обладнання
Ємність
Довжина, мм
Колір
Підбір за ціною
Матеріал
Виробник

Якщо вам необхідно купити акумулятор для ДБЖ, необхідно уточнити, які параметри відіграють основну роль при виборі подібних пристроїв. В першу чергу, важливо приділити увагу питанню, що віддається акумулятором енергії. Крім того, величезне значення має час автономної роботи – тобто час, протягом якого ДБЖ може підтримувати живлення підключених пристроїв. Велике значення має також правильний вибір типу батарей в кожному окремому випадку. І цілком природно, що кожного бажаючого купити акумулятори для ДБЖ ціна теж буде в числі питань, що цікавлять.

Постійна і стабільна потужність на навантаженні забезпечується за рахунок збільшення струму на виході при розряді акумулятора. Збільшення струму повинно бути прямо пропорційним рівню падіння напруги батареї. У більшості випадків автономна робота ДБЖ триває до 20 хвилин – за цей час зазвичай зберігається поточна робота, коректно завершується робота обладнання, здійснюється перехід на живлення від дизельно-генераторних установок або відновлюється живлення в мережі. Саме на цей короткий часовий проміжок повинна припадати максимальна віддача потужності батареї. Щоб оцінити цей критерій, протягом приблизно 15 хвилин тестується рівень розряду постійною потужністю до певної напруги. Крім того, важливу роль відіграє внутрішній опір батареї – чим нижче цей показник, тим вище віддається потужність за короткий час. З огляду на різноманітність безперебійників по потужності, типу виконання, призначенням та інших характеристик, акумулятори для ДБЖ також відрізняються по ємності, напрузі, потужності та інших показниках.

У UPS малої потужності (тобто пристрої, потужність яких не перевищує 5000 ВА, а максимальний час автономної роботи складає до 30 хвилин) використовуються свинцево-кислотні акумулятори для ДБЖ 12В (AGM), ємність яких може становити в середньому від 12 до 40 Ач. Такий акумулятор 12 ДБЖ має термін служби 3-5 років. Якщо ж мова йде про потужні джерела безперебійного живлення, або випадках, коли необхідно більш тривалий час автономної роботи, можна купити акумулятор для ДБЖ аналогічного типу (свинцево-кислотний), але ємність у нього повинна бути більше, так само як і термін служби (до 12 років). Це може бути акумулятор для ДБЖ 12V, ємністю 200-250 Аг, послідовно і паралельно з’єднаний з іншими акумуляторами такого ж типу. Такі джерела безперебійного живлення часто застосовуються для опалювальних котлів в приватних будинках і здатні забезпечити до 12 годин роботи в автономному режимі.
Часто при розмові про батареї для безперебійників згадуються гелеві акумулятори ДБЖ UPS. Однак через специфіку роботи джерел безперебійного живлення застосування дорогих гелевих акумуляторів є недоцільним. Оптимальна сфера їх використання – циклічні навантаження, в той час як AGM аккумулятор 12 ДБЖ розрахований на буферний режим роботи з рідкісними разрядками при проблемах в мережі.

Вибираючи нову батарею для ДБЖ, необхідно врахувати ще кілька важливих моментів. Один з них – напруга АКБ. Найпоширенішим варіантом є пристрої з напругою 12 Вольт. Але в зв’язку з тим, що зустрічаються і 6-Вольтові моделі, необхідно докладно вивчати характеристики ДБЖ і уточнювати, який акумулятор необхідно придбати. Батарею 6V і акумулятор для ДБЖ 12V купити можна безпосередньо в даному розділі інтернет-магазину ЕСервер.

Отже, акумуляторні батареї для ДБЖ видають напругу 6 або 12 вольт, в той час як підключене обладнання живиться від 230-вольтової мережі. Ємність батарей вказується в ампер-годинах (Аг або Ah (англ.)). Щоб обчислити час автономної роботи, необхідно напруга помножити на ємність ДБЖ в Ач. Наприклад, акумулятори для ДБЖ 12V 7Ah дають 84 Вт*г. Значить, при навантаженні 180 Вт така батарея пропрацює автономно менше півгодини. А враховуючи втрати на перетворення, варто розраховувати на 15-20 хвилин. Обов’язково враховуйте також споживання підключеного до ДБЖ обладнання – без цього параметра всі розрахунки можуть виявитися неактуальними.

В каталозі інтернет-магазину EServer представлені якісні та надійні акумулятори для ДБЖ APC, Ventura, Eaton, Solar-X.

Акумулятори та батареї для ДБЖ – часті запитання

👆 Як вибрати акумулятор для безперебійника?

Відповідь Ви знайдете в статті про вибір АКБ.

👍 Які акумулятори для ДБЖ найбільш затребувані?

👌 Що найчастіше купують з акумуляторними батареями?

Акумулятори для ДБЖ часто вимагають відповідних аксесуарів.

💰 Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.