Жорсткі диски Seagate

Показано всі 9 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 9 результати
Форм-фактор
Интерфейсы диска
Обсяг накопичувача
Галузь застосування
Тип накопичувача
Швидкість шпинделя
Підбір за ціною
Виробник

Жорсткий диск Seagate є надійним сховищем даних. Компанія пропонує безліч варіантів, що відрізняються швидкістю обертання шпинделя, інтерфейсами підключення та, звичайно ж, обсягом.

Американська компанія під назвою Seagate була заснована ще 1979 року. Її спеціалізація полягає у розробці та виробництві HHD, а також інших рішень для зберігання даних. Ось уже стільки років виробник утримує лідерські позиції на ринку, випускаючи надійні та актуальні рішення для сучасних систем.

У каталозі представлені моделі, які призначені для використання у різних цілях. Так, вибору користувачів надаються HDD Seagate, які використовуються для:

  • серверів,
  • мережевих сховищ даних,
  • систем відеоспостереження.

Отже, в асортименті представлені моделі, що оснащуються інтерфейсами підключення SATA III та SAS. Обидва варіанти характеризуються високою швидкістю та стабільністю підключення, проте моделі другого типу набули більшого поширення в серверних системах.

Серед серверних жорстких дисків надаються моделі серії Exos. Так, можна придбати 16-терабайтні вінчестери зі швидкістю обертання шпинделя в 7200 оборотів за хвилину.

Для сховищ NAS розроблена спеціальна серія IronWolf. Ці жорсткі диски забезпечують швидкий обмін даними, надійний захист інформації. Вибір доступні варіанти на 8 Тб.

Що стосується моделей, призначених для відеоспостереження, це спеціалізовані жорсткі диски серії SkyHawk. Представлені моделі розроблені для розумних відеореєстраторів, доступні варіанти зі швидкістю шпинделя як 5400 та 5900, так і 7200 об/хв для різних систем. Об\'єм моделей варіюється в межах 1-8 Тб.

В інтернет-магазині EServer можна купити жорсткий диск Seagate для різних цілей: потужних серверних систем, сховищ даних, відеоспостереження.