Комутатор HP 2530-24-PoE + 24×10 / 100 + 2xGE-T + 2xGE-SFP, L2, 195W, Warranty

Код товару: 43588

36 076грн. б/г: 36076грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: J9779A Категорії: , Виробник: HP Network

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

HP Aruba 2530-24-PoE+ — PoE-комутатор, який забезпечує безпеку, надійність і простоту використання для підприємств, філій і SMB. Він повністю керований, надає повні можливості рівня 2 з розширеною захистом доступу ACL, пріоритетом трафіку, підтримкою sFlow і IPv6. Виріб забезпечує економію енергії, Energy Efficient Ethernet, можливість відключення світлодіодів і режим низького енергоспоживання портів. Пристрій підтримує IEEE 802.3 af і IEEE 802.3 at, 30 Вт на порт, що робить його придатним для передачі голосу, відео або бездротової мережі за допомогою PoE+.

Безпека та якість обслуговування (QoS)

Комутатор підтримує гнучкі методи аутентифікації, включаючи локальний MAC, 802.1 X, MAC, Web для забезпечення більшої безпеки додатків на основі політик. Розширений захист від відмови (DOS), такий як захист DHCP, захист від динамічних ARP і блокування динамічного IP, підвищують безпеку. Гнучкі засоби управління трафіком включають ACL і QoS. Пріоритезація IEEE 802.1 p дозволяє класифікувати трафік в режимі реального часу з підтримкою восьми рівнів пріоритету, які відображаються у двох або чотирьох чергах з використанням зваженого дефіцитного кругового (WDRR) або суворого пріоритету (SP). Захистіть свою мережу IPv6 за допомогою DHCPv6.

Просте розгортання і управління

Виріб підтримує вибір інтерфейсів управління з допомогою Web GUI, інтерфейс командного рядка (CLI) і SNMP з консольним або мікро-USB-портом. Гнучке розгортання з можливістю установки на стіні, столі і в стійці.

Єдиний погляд на мережу

Aruba 2530-24-PoE+ підтримує ClearPass Policy Manager для уніфікованої та узгодженої політики між дротяними і бездротовими користувачами, а також спрощує впровадження та управління гостьовим входом, завантаженням користувача, мережевим доступом, безпекою, QoS. Підтримує програмне забезпечення Airwave Network Management для забезпечення загальної платформи управління Zero-Touch Provisioning і моніторингу дротових / бездротових мережевих пристроїв. RMON і sFlow забезпечують розширені можливості моніторингу та звітності для статистики, історії, аварійних сигналів, подій. Підтримує хмарну центральну, так і локальну AirWave з тим же обладнанням, що дозволяє змінити платформу управління без копіювання і заміни інфраструктури комутації.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

1 Гбіт/c, 100 Мбіт/с

Кількість портів

16-32

Кріплення в стійку

Так

Додатково

Наявність SFP портів, Підтримка PoE