Комутатор D-Link DGS-1210-52MP 48x1GE PoE, 4xSFP Smart

Код товару: 45501

21 879грн. б/г: 21879грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1210-52MP Категорії: , Виробник: D-LINK

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.

Опис

DGS-1210-52MP — це комутатор Web Smart наступного покоління з підтримкою технології D-Link Green. Даний комутатор підтримує розширені функції управління і безпеки, забезпечуючи високу продуктивність і масштабування мережі.
Економія енергії
Використовуючи технологію D-Link Green, комутатор DGS-1210-52MP здатний економити енергію без шкоди для продуктивності та функціональних можливостей пристроїв. Комутатор визначає статус з’єднання на кожному порту і забезпечує автоматичний перехід неактивних портів в сплячий режим.
Модель оснащена безшумними інтелектуальними вентиляторами, які здатні змінювати швидкість обертання в залежності від температури, що дозволяє економити енергію і знизити витрати без впливу на продуктивність.
Функції рівня 2
Девайс підтримує повний набір функцій рівня 2, включаючи:

 • IGMP Snooping,
 • Port Mirroring, Spanning Tree,
 • Link Aggregation Control Protocol (LACP).
 • Управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої та надійної передачі даних.
  Підтримуючи швидкість на кожному з портів до 2000 Мбіт/с в режимі повного дуплекса, комутатор забезпечує високу продуктивність, необхідну для підключення робочих місць з мінімальною втратою даних.
  Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення такого порту. Функція діагностики кабелю призначена для визначення його якості, а також типу несправності.
  Ідеальне рішення для розгортання VoIP і відеоспостереження
  Auto Surveillance VLAN об’єднує дані та передачу відеоспостереження через один комутатор серії DGS-1210, скорочуючи, таким чином, вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі та управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі.
  Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати «голосовий» трафік у виділену VLAN. Завдяки цьому вона забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку. Крім того, DSCP маркує Ethernet-пакети з призначенням мережевому трафіку різних сервісів. Функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, що вимагають високої пропускної здатності або забезпечити максимальний пріоритет.
  Мережева безпека
  Функція D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів. Автентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів.
  Крім цього, функція списків управління доступом (ACL) збільшує безпеку мережі та допомагає захистити мережу, фільтруючи трафік, що виходить від несанкціонованих MAC-адрес або IP-адрес.
  DGS-1210-52MP підтримує функцію запобігання атак ARP Spoofing. Комутатор використовує функцію Packet Control ACLs що блокує пакети, які містять неправдиві ARP-повідомлення. Для підвищення рівня безпеки використовується функція DHCP Server Screening, що забороняє доступ неавторизованих DHCP-серверів.
  Гнучкість управління
  Використання утиліти D-Link Network Assistant дозволяє адміністраторам дистанційно керувати мережею на рівні портів. Програма підтримує функції автоматичного виявлення і відображення на екрані комутаторів D-Link серії Web Smart, що належать одному і тому ж сегменту мережі L2.
  ПЗ забезпечує доступ до комутатора з будь-якої точки мережі без необхідності введення IP-адреси або маски підмережі, що дозволяє виконати налаштування та базову установку знайдених пристроїв, включаючи зміну пароля та оновлення програмного забезпечення.
  Комутатор DGS-1210-52MP також підтримує програму D-View 6.0 і спрощений інтерфейс командного рядка (CLI). D-View 6.0 є системою мережевого управління, яка дозволяє управляти найбільш важливими параметрами, такими як працездатність, надійність, гнучкість і безпеку.

  Характеристики

  Тип комутатора

  Smart комутатори, РOE комутатор

  Порти

  1 Гбіт/c

  Кількість портів

  48

  Кріплення в стійку

  Немає

  Додатково

  Наявність SFP портів

  Поділіться з нами вашими думками!

  Поділіться з нами вашими думками...

  Що кажуть інші

  У цього товару поки немає відгуків.

  ×

  У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

  Увійти

  Реєстрація

  Продовжити як гість

  Don't have an account? Sign Up