Комутатор D-Link DGS-1510-28P 24x1G PoE, 2xSFP, 2xSFP + 10G, SmartPro

Код товару: 45503

21 371грн. б/г: 21371грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1510-28P Категорії: , Виробник: D-LINK

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 999 міс.
 • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Комутатор оснащений 24 портами 10/100/1000 Мбіт/с, а також 2 SFP та 2 портами 10G SFP+, використовуваними для стекирування або uplink-з’єднання.
Моделі з підтримкою РоЕ ідеально підходять для корпоративних клієнтів, в мережах яких використовуються VoIP-сервіси, бездротові точки доступу і мережеві відеокамери.
Залежно від реалізованої топології стекирування (лінійною або кільцевою) для створення фізичного стека користувачі можуть використовувати один або два порти 10-Gigabit SFP+. Застосовуючи додаткові кабелі можна об’єднати в стек до 6 пристроїв (288 гігабітних) і отримати широку смугу пропускання за доступною ціною.
Крім того, в одному стеку можна використовувати будь-які комутатори серії DGS-1510 з метою зручності налаштування та, управління, а також пошуку та усунення несправностей.
Підтримуючи швидкість 20 Гбіт/с в режимі повного дуплекса, комутатор DGS-1510 дозволяє підключитися до опорної мережі та до серверів, забезпечуючи при цьому високу продуктивність.
Управління трафіком рівня 3
Комутатори серії DGS-1510 підтримують статичну маршрутизацію, яка створює можливість для зв’язку між різними групами користувачів в різних сегментах VLAN в мережі.
Оскільки комутатори можуть управляти маршрутизацією всередині локальної мережі, обробку виключно зовнішньої маршрутизації трафіку можна доручити мережевому маршрутизатору.
Розширені функції рівня 2
Комутатори серії DGS-1510 підтримують ряд функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree і Link Layer Discovery Protocol (LLDP). Управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої й надійної передачі даних.
Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту або VLAN, на якому виявлено петлю. Функція діагностики кабелю призначена для визначення якості мідних кабелів, а також типу несправності кабелю.
QoS, управління смугою пропускання
Auto Surveillance VLAN технологія об’єднує дані й передачу відеоспостереження через один комутатор SmartPro, скорочуючи, таким чином, вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі та управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі. Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати «голосовий» трафік у виділену VLAN. Завдяки максимальному пріоритету та індивідуальним VLAN, дана функція забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку. Крім того, DSCP маркує Ethernet-пакети з призначенням мережевому трафіку різних сервісів. Функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, що вимагають високої пропускної здатності або забезпечити максимальний пріоритет.
Мережева безпека
Функція D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів. Автентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів.
Крім цього, функція списків управління доступом (ACL) збільшує безпеку мережі, фільтруючи трафік, що виходить від несанкціонованих MAC-адрес або IP-адрес.
Комутатори серії DGS-1510 підтримують функцію запобігання атак ARP Spoofing. Для запобігання комутатор використовує функцію Packet Control ACLs для блокування пакетів, що містять неправдиві ARP-повідомлення. Для підвищення рівня безпеки використовується функція DHCP Server Screening, що забороняє доступ неавторизованим DHCP-серверам.
Підтримка IPv6
У серії DGS-1510 реалізована підтримка функціоналу IPv6, включаючи MLD Snooping, IPv6 ACL / QoS і IMPB (IP-MAC-Port Binding), що сприяє легкої інтеграції обладнання в мережі наступного покоління.

Характеристики

Тип комутатора

Smart комутатори, РOE комутатор

Порти

1 Гбіт/c, 10 Гбіт/с

Кількість портів

24

Кріплення в стійку

Так

Додатково

Наявність SFP + портів, Стекування