Комутатор D-Link DES-1016A

Код товару: 40842
New

728грн. б/г: 728грн. з ПДВ

Купити в один клік

Артикул: DES-1016A Категорія: Виробник: D-LINK
Прайс для монтажників Запит на прорахунок

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкою
  • Безготівковими з ПДВ
  • Накладеним платежем
  • Картою будь-якого банку

Опис

D-Link DES-1016 є некерованим, конфігурованим, комутатором 10/100 Мбіт/с 2 рівня, призначеним для підвищення продуктивності роботи малої групи користувачів, забезпечуючи при цьому високий рівень гнучкості. Потужний і одночасно з цим простий у використанні, D-Link DES-1016 дозволяє користувачам не замислюючись підключати в будь-який порт мережеве обладнання працює на швидкостях 10 Мбіт/с або 100 Мбіт/с, знизити час відгуку і задовільнити потреби у великій пропускній спроможності мережі.

Комутатор забезпечений 16 портами 10/100 Мбіт/с, що дозволяють невеликій робочій групі гнучко підключатися мережі до Ethernet і Fast Ethernet, а також інтегрувати їх. Це досягається завдяки властивості портів автоматично визначати мережеву швидкість, погоджувати стандарти 10Base-T і 100Base-TX, а також режим передачі напів/повний дуплекс.

Kоммутатор може бути використаний для безпосереднього підключення комп’ютерів до нього, так як має малу вартість підключення на порт. Це запобігає можливості утворення “вузьких місць”, так як кожен комп’ютер має виділену смугу пропускання мережі. Функція управління потоком запобігає пакети від передачі, яка може привести до їх втрати, за допомогою передачі сигналу про можливе переповнювання портом, буфер якого повний. Призупинення передачі пакетів триває до тих пір, поки буфер не буде готовий приймати нові дані. Управління потоком реалізовано для режимів повного і напівдуплекса. Комутатор дозволяє організовувати транк (до 4 портів, всього до 4 транків), тим самим досягти швидкість 800 Mbps в режимі повного дуплексу.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

4-8

Кріплення в стійку

Немає

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

В связи с переходом на новую версию сайта Ваш пароль был сброшен. Воспользуйтесь, пожалуйста, формой восстановления пароля для входа в личный кабинет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up