Комутатор D-Link DES-1016C 16port 10/100, Metal

Код товару: 40897
New

985грн. б/г: 985грн. з ПДВ

Купити в один клік

Артикул: DES-1016C Категорія: Виробник: D-LINK
Прайс для монтажників Запит на прорахунок

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкою
  • Безготівковими з ПДВ
  • Накладеним платежем
  • Картою будь-якого банку

Опис

Некерований комутатор DES-1016C з 16 портами 10/100Base-TX є недороге рішення для мереж SOHO і підприємств малого і середнього бізнесу (SMB). Комутатор підтримує функцію Plug-and-play, яка забезпечує просту установку, і надає широку смугу пропускання.

Високошвидкісна робота в мережі
Забезпечуючи швидкість передачі даних до 200 Мбіт/с в режимі повного дуплексу, комутатор DES-1016С є ідеальним рішенням для швидкої передачі файлів, ігор в режимі онлайн і передачі потокового мультимедіа без затримок. Комутатор оснащений індикаторами для кожного порту, що дозволяють швидко визначити статус з’єднання. DES-1016С також підтримує функцію автоматичного визначення полярності MDI / MDIX, що дозволяє безпосередньо підключити до кожного порту мережевий пристрій, використовуючи звичайний Ethernet-кабель на основі витої пари.

Економія електроенергії
Комутатор DES-1016С використовує стандарт 802.3az Energy Efficient Ethernet, що забезпечує автоматичне збереження електроенергії та зниження тепловиділення без впливу на продуктивність і функціональні характеристики. Якщо підключений до порту комутатора комп’ютер вимкнений, або передача даних не виконується, то порт автоматично перейде в сплячий режим, істотно знижуючи споживаєму енергію. Крім того, комутатор визначає довжину підключаємих до портів Ethernet-кабелів і регулює відповідним чином енергоспоживання на цих портах, використовуючи лише необхідну кількість енергії. Обидві ці функції працюють разом для автоматичного збереження енергії.

Встановлення Plug-and-play
Комутатор DES-1016С підтримує технологію Plug-and-play, що дозволяє підключати до нього пристрої без використання додаткових налаштувань. Завдяки підтримці Plug-and-play процес створення локальної мережі значно спрощується, і в своїй домашній мережі або мережі офісу Ви можете спільно використовувати файли, музику і відео або запускати розраховані на багато користувачів мережеві додатки. Управління потоком 802.3x на кожному порту мінімізує втрату пакетів при переповненні входного буфера порту, що забезпечує надійне з’єднання всіх підключених пристроїв.

Потокова передача данних
Комутатор DES-1016C підтримує функцію QoS, яка пріоритизує мережевий трафік, забезпечуючи, таким чином, ефективну передачу даних, чутливих до затримок, навіть в мережах з інтенсивним трафіком. Підтримка QoS забезпечує ефективну передачу мультимедійних файлів і високу якість дзвінків VoIP.

Характеристики

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

В связи с переходом на новую версию сайта Ваш пароль был сброшен. Воспользуйтесь, пожалуйста, формой восстановления пароля для входа в личный кабинет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up