Комутатор D-Link DES-1024D

Код товару: 40918
New

1 123грн. б/г: 1123грн. з ПДВ

Купити в один клік

Артикул: DES-1024D Категорія: Виробник: D-LINK
Прайс для монтажників Запит на прорахунок

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкою
  • Безготівковими з ПДВ
  • Накладеним платежем
  • Картою будь-якого банку

Опис

D-Link DES-1024D є некерованим комутатором призначеним для підвищення продуктивності роботи невеликої групи користувачів, забезпечуючи при цьому високу пропускну здатність. Потужний і одночасно з цим простий у використанні, DES-1024D дозволяє користувачам не замислюючись підключати в будь-який порт мережеве обладнання працює на швидкостях 10 Мбіт/с або 100 Мбіт/с, знизити час відгуку і задовільнити потреби у великій пропускній спроможності мережі.

Комутатор забезпечений 24 портами 10/100 Мбіт/с, що дозволяють невеликій робочій групі гнучко підключатися до мереж  Ethernet і Fast Ethernet, а також інтегрувати їх. Це досягається завдяки властивості портів автоматично визначати мережеву швидкість, погоджувати стандарти 10Base-T і 100Base-TX, а також режим передачі напів/повний дуплекс.

Комутатор може бути використаний для безпосереднього підключення комп’ютерів до нього, так як має малу вартість підключення на порт. Це запобігає можливості утворення “вузьких місць”, так як кожен комп’ютер має виділену смугу пропускання мережі.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

16-32

Кріплення в стійку

Так

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

В связи с переходом на новую версию сайта Ваш пароль был сброшен. Воспользуйтесь, пожалуйста, формой восстановления пароля для входа в личный кабинет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up