Комутатор мережевий D-Link DES-1008D

Код товару: 40777
New

491грн. б/г: 491грн. з ПДВ

Купити в один клік

Артикул: DES-1008D Категорія: Виробник: D-LINK
Прайс для монтажників Запит на прорахунок

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкою
  • Безготівковими з ПДВ
  • Накладеним платежем
  • Картою будь-якого банку

Опис

Комутатор мережевий D-Link DES-1008D є некерованим комутатором 10/100 Мбіт/с призначеним для підвищення продуктивності роботи малої групи користувачів, забезпечуючи при цьому високий рівень гнучкості. Потужний і одночасно з цим простий у використанні, DES-1008D дозволяє користувачам без зусиль підключити до будь-якого порту мережеве устаткування, працююче на швидкостях 10 Мбіт/с або 100 Мбіт/с, знизити час відгуку і задовільнити потреби у великій пропускній спроможності мережі.
8 портів 10/100 Мбіт/с з автовизначенням швидкості
Комутатор забезпечений 8 портами 10/100 Мбіт/с, що дозволяють невеликій робочій групі гнучко підключатися до мереж Ethernet і Fast Ethernet, а також інтегрувати їх. Це досягається завдяки властивості портів автоматично визначати мережеву швидкість, погоджувати стандарти 10Base-T і 100Base-TX, а також режим передачі полу-/повний дуплекс.
Управління потоком
Функція управління потоком запобігає пакети від передачі, яка може привести до їх втрати, за допомогою передачі сигналу про можливе переповнювання портом, буфер якого повний. Призупинення передачі пакетів триває до тих пір, поки буфер порту не буде готовий приймати нові дані. Управління потоком реалізовано для режимів повного і напівдуплекса. Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах
Всі порти підтримують автоматичне визначення полярності MDI/MDIX. Це виключає необхідність у використанні кросоверних кабелів або портів uplink. Будь-який порт можна підключити до сервера, маршрутизатора або комутатора, використовуючи прямий кабель на основі витої пари.
Функція Plug-and-Play
Маючи 8 портів plug-and-play, комутатор є ідеальним вибором для мереж малих робочих груп для збільшення продуктивності між робочими станціями та серверами. Порти можуть бути підключені до серверів в режимі повного дуплексу, або до концентратора в режимі напівдуплекса.
Пряме підключення до робочих станцій.
Комутатор може бути використаний для безпосереднього підключення комп’ютерів, так як має малу вартість підключення на порт. Це запобігає можливості утворення “вузьких місць” завдяки наданню кожному комп’ютеру мережі виділеної смуги пропускання.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

4-8

Кріплення в стійку

Немає

Додаткові характеристики

Метод комутації Store-and-forward
Індикатори на прилад /Power на порт /Link/Act
Швидкість передачі даних Ethernet: 10 Мбіт/с (напівдуплекс) / 20 Мбіт/с (повний дуплекс) Fast Ethernet: 100 Мбіт/с (напівдуплекс / 200 Мбіт/с (повний дуплекс)
Вивчення MAC-адрес Автоматичне оновлення
Таблиця МАС-адрес 2000 записів
Комутаційна матриця 1.6 Гбіт/с
Швидкість передачі пакетів 14880 пакет./сек
Розмір буфера 96 Кб на пристрій
Функції Автоматичне визначення MDI / MDIX на всіх портах Установка Plug-and-play підтримка режиму повного/напівдуплекса Відповідність директиві RoHS
Єнергозбереження Green Ethernet
Інтерфейси середовища передачі Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

В связи с переходом на новую версию сайта Ваш пароль был сброшен. Воспользуйтесь, пожалуйста, формой восстановления пароля для входа в личный кабинет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up