Роутер TP-Link

Показано 1–48 з 66 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 66 результати
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Роутери TP-Link являють собою високоякісні та надійні маршрутизатори, які є лідерами на ринку IT-обладнання з 2010 року. Моделі цієї марки завоювали популярність завдяки невисокій вартості, довговічності та легкості у використанні.

Асортимент роутерів, які випускає цей бренд, досить широкий. Це дає можливість без зусиль підібрати оптимальний варіант, орієнтуючись на вимоги мережі. Ви можете купити модель як для будинку, так і для офісу, ресторану або ж готелю.

\"Роутери

Які бувають маршрутизатори TP Link

Вибору користувачів надаються високошвидкісні дротові моделі, а також бездротові девайси. Всі пристрої являють собою обладнання високої потужності, яке добре працює з великою кількістю клієнтських підключень.

Конструкція більшості пристроїв являє собою малогабаритний корпус, оснащений декількома антенами (як правило, до 5 штук). Вони можуть знаходитися як всередині корпусу, так і бути винесеними назовні. У другому випадку антени можна направляти так, як зручно користувачеві. Також корпус маршрутизатора оснащується WAN портом для підключення до провайдера, а також декількома LAN роз\'ємами (від 1 до 9 штук) для дротового підключення комп\'ютерів/ноутбуків. Ці інтерфейси можуть відрізнятися швидкістю передачі даних.

Також деякі маршрутизатори ТП-Лінк оснащені USB портами. Вони призначені для підключення периферійних девайсів. Так, можна під\'єднати 4G модем для створення резервного джерела інтернету або ж принтер — для віддаленого доступу до нього з комп\'ютера.

Основні особливості

Стандартний вай-фай роутер TP Link являє собою пристрій, для якого характерні такі якості:

  • Легкість і компактні розміри: модель не займає багато місця.
  • Живлення від ПК або розетки. Також існують варіанти з вбудованим акумулятором.
  • Забезпечення високоефективного широкосмугового підключення.
  • Пропорційний розподіл трафіку.
  • Можливість автоматичного перемикання на роздачу інтернету від WAN або 4G, якщо такий є.
  • Простота використання: встановити та налаштувати роутер нескладно, оскільки виробник надає докладну інструкцію. А для полегшення процесу налаштування, а також діагностики мережі передбачено спеціальний мобільний додаток.

Який купити роутер TP Link?

Щоб вибрати слушний маршрутизатор цієї фірми, як і будь-якої іншої, дотримуйтеся вимог вашої мережі до пропускної спроможності портів, швидкості бездротової передачі даних. Також важливі умови, в яких буде працювати роутер.

Так, важливо звернути увагу на площу приміщення, де ви плануєте створити бездротову мережу. Це допоможе визначитися з радіусом дії мережі. Також слід врахувати кількість пристроїв, які будуть підключатися до мережі, і їх завдання.

Придивіться до частотного діапазону. Виробник випускає моделі, які можуть працювати на частоті 2,4 ГГц, а також у двох діапазонах — 2,4 і 5 ГГц. Для великих приміщень і великої кількості підключень краще вибирати дводіапазонний варіант: так швидкість не буде знижуватися.

Примітка: чим вище обсяг оперативної пам\'яті роутера та чим потужніший процесор, тим стабільніше робота пристрою.

Має значення і швидкість бездротового підключення. Вибору надаються пристрої, які здатні передавати від 300 Мбіт до 4,3 Гбіт даних в секунду.

Якщо вам необхідне дротове підключення, зверніть увагу на кількість Ethernet портів (від 1 до 9 шт.) та їх швидкість (100 Мбіт/сек, 1 Гбіт/сек або 2,5 Гбіт/сек).

Антени теж мають значення. Причому не тільки їх кількість, а й тип. Наприклад, зовнішні антени підійдуть для великих приміщень. Також важливий коефіцієнт їх посилення: чим він вищий, тим якісніше сигнал.

При покупці роутера, зверніть увагу на додаткові функції:

  • підтримку VPN — для організації віддаленого доступу до мережі;
  • вбудований фаєрвол — для підвищення рівня безпеки;
  • батьківський контроль — для блокування доступу до певних сайтів;
  • пріоритизацію швидкості — для оптимізації ресурсів мережі.

Порада: зверніть увагу на тип роутера за способом установки. Так, ТП-Лінк випускає не тільки класичні настільні моделі, але й пристрої, призначені для монтажу в серверні шафи та стійки.