Міжмережевий екран Cisco ASA 5508-X with FirePOWER services, 8GE, AC, DES

Код товару: 48692
Є в наявності

Дізнатися ціну

Артикул: FG-100E Категорія: Виробник: CISCO Enterprise

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Cisco ASA5506-K8 з сервісами FirePOWER пропонує повний набір функцій.
Функції віддаленого доступу до мереж VPN і розширеної кластеризацией, що забезпечує швидкий і безпечний доступ і високу надійність систем для безперервності бізнесу. Функція детального моніторингу і контролю додатків (AVC) підтримує більше 3000 елементів управління на рівні додатків, які в разі ризику можуть активувати встановлені політики виявлення загроз в системі захисту від вторгнень (IPS), що дозволяє значно підвищити ефективність захисту. Ведучий в галузі міжмережевий екран Cisco ASA з системою запобігання вторгнень нового покоління FirePOWER (NGIPS) значно підвищує ефективність захисту від загроз і надає повну контекстуальную інформацію про користувачів, інфраструктурі, додатках і вмісті, що дозволяє вчасно виявляти багатовекторні загрози і автоматизувати процес захисту. Фільтрація URL-адрес по репутації і категоріям забезпечує комплексне оповіщення та контроль над підозрілим веб-трафіком, а також застосування політик для сотень мільйонів URL-адрес в більш ніж 80 категоріях. Удосконалена система захисту від шкідливого ПО забезпечує високу ефективність виявлення вторгнень, низьку вартість володіння і оптимальний рівень захисту, дозволяючи швидко виявляти, аналізувати і намагатися запобігти розповсюдженню шкідливого ПО і виникаючих загроз, які можуть бути пропущені на інших рівнях захисту.

Неперевершена прозорість мережі
Управління фаєрволом Cisco ASA з сервісами FirePOWER здійснюється централізовано з консолі управління Cisco FireSIGHT Management Center. Cisco FireSIGHT надає службам безпеки повний контроль всіх дій в мережі. Це поширюється на користувачів, пристрої, обмін даними між віртуальними машинами, уразливості, загрози, клієнтські програми, файли і веб-сайти. Комплексні коефіцієнти компрометації (IoC) дозволяють зіставити детальну інформацію про події в мережі і на кінцевих пристроях і виявити зараження. Інструменти управління корпоративного класу Cisco допомагають адміністраторам спростити системи, підвищити прозорість мережі і забезпечити повний контроль міжмережевих екранів нового покоління. Крім того, Cisco FireSIGHT Management Center надає відомості про рух шкідливих файлів, що допомагає визначити джерело і масштаб зараження для його швидкого усунення.

Cisco Security Manager забезпечує масштабування централізоване управління мережевими операціями. Це рішення включає багатий набір функцій, в тому числі управління політиками і об’єктами, управління подіями, підготовку звітності та усунення неполадок брандмауера Cisco ASA при використанні Cisco FireSIGHT Management Center.

Для невеликих і нескладних систем Cisco Adaptive Security Device Manager (ASDM) 7.3.x надає засіб управління операціями брандмауера на основі графічного інтерфейсу користувача. Cisco Adaptive Security Device Manager (ASDM) 7.3.x забезпечує управління доступом і розширені можливості управління системами захисту. Розширений інтерфейс ASDM V 7.3.x прискорює і спрощує спостереження за характером трафіку і надає інструменти для його докладного аналізу.

Зниження витрат і спрощення систем
Cisco ASA з сервісами FirePOWER є інтегроване рішення, що забезпечує ефективний захист від загроз, зниження капітальних і операційних витрат і спрощення управління системами захисту. Воно плавно інтегрується в існуючу ІТ-середовище, робочі процеси і мережеву інфраструктуру. Сімейство спеціалізованих пристроїв відрізняється хорошою масштабністю і високою продуктивністю і забезпечує узгоджену і надійний захист в масштабі філії, інтернет-периметра і центрів обробки даних, як в фізичних, так і у віртуальних середовищах.

Cisco FireSIGHT Management Center дозволяє адміністраторам оптимізувати операції з виявлення загроз та оцінки їх впливу, автоматично налаштовувати політики безпеки і призначати подій безпеки ідентифікатори користувачів.

Cisco FireSIGHT веде безперервний моніторинг всіх змін мережі і автоматично оцінює нові загрози, щоб визначити ступінь їх впливу на бізнес. Після цього вживаються заходи щодо їх усунення, і система мережевого захисту адаптується до змінених умов середовища загроз. Автоматизуються важливі операції по забезпеченню безпеки, такі як налаштування політик, що дозволяє заощадити час і зусилля при підтримці оптимального стану засобів захисту і заходів протидії загрозам. Cisco FireSIGHT Management Center легко інтегрується зі сторонніми рішеннями захисту через API-інтерфейс eStreamer, забезпечуючи оптимізацію робочих процесів і плавну інтеграцію в існуючу мережеву інфраструктуру.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

4-9

Кріплення в стійку

Так

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up