Точки доступу Ubiquiti

Показано всі 31 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 31 результати
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Кількість портів RJ45
Підтримка PoE
Кількість портів
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Точки доступу Ubiquiti являють собою високонадійне обладнання, випущене популярною американською компанією. Фірма випускає велику кількість пристроїв, які розраховані на виконання різних завдань. Так, існують моделі, призначені для офісів, невеликих підприємств. Також вибору надаються точки доступу, призначені для великих інфраструктур: великих організацій, провайдерів.

\"Точки

Особливості точок доступу від Ubiquiti

Моделі працюють під управлінням фірмової операційної системи під назвою AirOS. Крім того, пристрої підтримують протокол зв\'язку AirMax. Все це забезпечує пристроям, випущеними Ubiquiti, ідеальну сумісність і дозволяє їм працювати максимально ефективно.

Точки доступу Ubiquiti UniFi AP не потребують великого обсягу кабелів, бо інтегруються в готову мережу. Як і маршрутизатори, для передачі даних бездротовою мережею, вай-фай точки доступу цієї марки використовують один з популярних діапазонів радіочастот — 2,4 або 5 ГГц. Також в асортименті пристроїв представлені моделі, які підтримують роботу в обох діапазонах.

Точки доступу знадобляться як для домашніх і корпоративних, так і для громадських бездротових мереж. Їх встановлюють у школах, університетах та бібліотеках, готелях, кафе та ресторанах, аеропортах і стадіонах.

Моделі купують, щоб збільшити зону покриття без втрат швидкості передачі даних. Це дає можливість побудувати велику систему з вай-фай роумінгом: користувач може автоматично перемикатися з однієї точки доступу на іншу (у міру наближення до того чи іншого пристрою), щоб ловити максимально якісний сигнал. При цьому повторно налаштовувати підключення до бездротової мережі не знадобиться.

Ключові переваги моделей:

  • Висока продуктивність і стабільність роботи: точки доступу UBNT сумісні з усіма класичними клієнтськими гаджетами та мережевим обладнанням, оснащеним модулями вай-фай. Моделі підтримують сучасні стандарти бездротового зв\'язку, що забезпечує хороші показники пропускної здатності.
  • Широка сфера застосування. Завдяки багатому асортименту пристроїв, можна підібрати оптимальний варіант для конкретної мережі. Крім того, виробник випускає моделі, які відрізняються не тільки технічними параметрами, а й типом виконання. Це дає можливість придбати пристрій для розміщення в будівлі або ж на вулиці.
  • Підтримка технології PoE. Виробник випускає моделі, частина з яких підтримує електроживлення та передачу даних за допомогою одного витого кабелю. Це дозволяє встановлювати точки доступу в місцях, де немає електричних розеток.
  • Великі комутаційні можливості. Пристрої цієї марки сумісні з усіма популярними протоколами передачі даних, багато з них працюють в декількох частотних діапазонах, оснащуються потужними антенами.

Як вибрати оптимальну точку доступу Ubiquiti UniFi?

Щоб купити відповідний пристрій, орієнтуйтеся на вимоги вашої мережі до пропускної спроможності й іншим характеристикам, місцю розміщення.

Так, виробник випускає моделі двох типів:

  • внутрішні;
  • зовнішні.

Перший варіант призначений для установки в приміщенні, другий тип — це вуличні точки доступу. Вони оснащені максимально міцними корпусами, які захищають апаратну начинку від опадів, механічних впливів, ультрафіолету, а також спеки та морозів. Зовнішні точки доступу розраховані на екстремальні умови експлуатації. Їх вибирають для установки в парках й інших відкритих громадських місцях. Внутрішні ж моделі монтують в офісах і школах, кафе й аеропортах.

Пристрої відрізняються й швидкістю бездротової передачі даних. Так, ви можете купити точку доступу з пропускною спроможністю на рівні від 150 Мбіт/сек до 4,3 Гбіт/сек.

Зверніть увагу: стандарт вай-фай у точки доступу повинен бути ідентичним стандарту, який підтримує ваш маршрутизатор. В іншому випадку швидкість передачі даних може істотно знизитися.

Вибору користувачів надаються моделі, які працюють в популярному частотному діапазоні 2,4 ГГц, а також дводіапазонні варіанти (2,4 і 5 ГГц). Останні знадобляться для установки в місцях з великою кількістю підключень.

Як ми вже згадували, моделі можуть підтримувати технологію PoE. Це дає велику свободу при виборі місця установки. Також пристрої відрізняються кількістю портів. Як правило, вони оснащуються лише одним лан-роз\'ємом, але є моделі й з 4 портами.