Точки доступу Ubiquiti

Показано 1–24 з 29 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 24 від 29 результати
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість Wi-Fi
Підтримка PoE
Кількість портів
Підбір за ціною
Виробник
Ubiquiti — відомий американський виробник мережевих пристроїв. Точки доступу цієї марки використовують власний протокол AirMax, а також схему TDMA поллінга, що забезпечує стабільно високу швидкість передачі сигналу. Моделі працюють на сучасних Wi-Fi стандартах, велика кількість з них підтримує роботу в двох частотних діапазонах: 2,4 і 5 ГГц. Виробник випускає кілька лінійок. Ось найпопулярніші з них:
  • UniFi. Апарати призначені для великих об\\\\\\\'єктів. Підійдуть для готелів, бізнес-центрів та великих організацій. Компанія виготовляє девайси, призначені для установки не тільки всередині приміщень, а й на вулиці. Пристрої працюють за сучасними бездротовими стандартами — 802.11n і ac. Точки доступа Ubiquiti, зазвичай, підтримують MESH. Всіма моделями цієї лінійки можно управляти через фірмове ПО UniFi Controller. Сервер — один для всієї мережі, що дозволяє створити масштабовану зону доступу з єдиним SSID для розгортки безшовного роумінгу.
  • NanoStation. Це універсальні моделі, які можна використовувати як в побуті, так і для організації великих мереж. Призначення цих точок доступу — підключення клієнтів до провайдерських мереж. Вони також застосовуються для створення радіомостів як на малих, так і на великих відстанях. Моделі оснащуються секторними антенами з відмінними показниками швидкодії. Крім того, в них вбудовано аналізатор спектру — AirView. Це дає можливість підключатися до каналів, які є мінімально завантаженими.
  • Rocket. Найчастіше ці моделі використовують як базову станцію. Однак такі точки доступу можуть зіграти роль повторювача, радіомосту. Одна з основних їх переваг — можливість використовувати різнотипні антени для створення різних конфігурацій.
  • Bullet М — компактні апарати, які вкручуються в антенний роз\\\\\\\'єм. Це дозволяє не використовувати кабель між пристроєм і антеною.