WiFi обладнання

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Сучасне WiFi обладнання є невід’ємною частиною локальних мереж і всесвітньої павутини в цілому. Поява ноутбуків, смартфонів, планшетів стало потужним поштовхом для розвитку ринку бездротових технологій, який значною мірою побудований на технології WiFi. Обладнання для WiFi мереж включає комплекс пристроїв, які забезпечують бездротовий зв’язок у великих комерційних організаціях і в приватних житлових приміщеннях.

Люди, дуже віддалено знайомі з суттю роботи мережі інтернет, вважають, що ” WiFi ” – це практично синонім всесвітньої комп’ютерної мережі. Однак зовсім нескладно зрозуміти, що це зовсім не так. Технологія і бездротове обладнання WiFi являють собою зручний спосіб отримати доступ до багатств інтернету буквально “по повітрю”. Використовуючи для передачі даних радіоканали, Wi Fi пристрої дозволяють мобільним пристроям, а також віддаленому стаціонарному обладнанню залишатися на зв’язку без необхідності в прокладці кабелів.

Сама абревіатура “WiFi” спочатку не мала певної розшифровки, але згодом за нею закріпилося значення “Wireless Fidelity”, що можна інтерпретувати як “бездротова точність”.

Сучасний IT-ринок пропонує величезний вибір бездротових пристроїв, і розгубитися в процесі вибору потрібної покупки зовсім нескладно. По суті, все обладнання для WiFi інтернету на влаштовано за загальними принципами. А відмінність полягає в особливостях режимів роботи і програмного забезпечення. Відповідно, якщо пристрої періодично дають збої, зависають, це говорить, перш за все, про недоробки прошивки або ж просто неякісний товар, без належної перевірки, потрапив у продаж.

В інтернет-магазині EServer у вас є можливість придбати обладнання WiFi тільки від перевірених виробників, якість продукції яких підтверджена роками служби і позитивними відгуками користувачів. В даному розділі представлені товари від таких відомих брендів, як Cisco, D-Link, Asus, Tenda та інших.

Бездротові WiFi мережі обслуговують обладнання різного типу. В першу чергу, виділяються такі види пристроїв, як точки доступу, Wi-Fi адаптери, роутери, антени.

Для побудови бездротової мережі необхідно в першу чергу скористатися послугами інтернет-провайдера, щоб отримати доступ до Інтернету. І лише тоді, коли в ваших руках виявиться Ethernet-кабель з виходом у всесвітню мережу, його можна буде підключити до точки доступу. Точка доступу – це своєрідний світч, який відрізняє відсутність необхідності використовувати кабелі для підключення інших пристроїв. За допомогою точки доступу забезпечується можливість користуватися мережею практично в будь-якому місці поблизу. Серед бездротових точок доступу можна знайти моделі з істотними відмінностями по функціоналу, діапазону частот, типу управління і живлення, протоколу і т. д.

З боку домашнього або офісного обладнання (в першу чергу – персональних комп’ютерів і ноутбуків) необхідно якимось чином “прийняти” сигнал від мережі WiFi. Цю функцію виконує незамінний пристрій – адаптер бездротової мережі. Адаптер не тільки відкриває комп’ютерам доступ до мережі інтернет, а також дозволяє їм зв’язуватися між собою за допомогою каналів. Сучасні WiFi мережі працюють в діапазоні частот 5 ГГц, і стандартний Wi Fi PCI адаптер повинен мати відповідні характеристики. Бездротові адаптери мають два основних інтерфейси підключення-PCI і USB. PCI WiFi адаптер передбачає стаціонарну установку через слоти в материнській платі комп’ютера. З точки зору мобільності і зручності більш привабливі моделі з USB інтерфейсом.

Важливим видом обладнання для створення бездротових мереж є сервісні шлюзи. Це пристрої покликані забезпечити безпеку користувачів, що входять в приватну або публічну бездротову мережу. Надаючи можливість регулювати рівні доступу до мережі, сервісні шлюзи, відокремлюють приватні мережі загальнодоступних. Таким чином, за допомогою пристроїв даного типу, можна створити громадську WiFi зону, при цьому не роблячи її доступною ззовні.