Вита пара Panduit

Показано всі 4 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 4 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Компанія Panduit була заснована понад півстоліття тому в Сполучених Штатах Америки. З того часу й по сьогоднішній день цей виробник забезпечує IT-ринок якісною продукцією. Виробничі потужності компанії розташовані в різних країнах, включаючи США, Нідерланди, Сінгапур та інші. Каталог продуктів марки Panduit містить комплексні рішення для комунікаційних систем, оптоволоконних систем, короби для зберігання обладнання та багато іншого.

В інтернет-магазині EServer представлений мідний кабель Panduit, призначений для побудови локальних мереж та з\'єднання комп\'ютерних пристроїв між собою. В каталозі доступні варіанти, конструкція яких включає по вісім покритих ізоляцією провідників з цільної міді. Виготовлення провідників з чистої міді забезпечує найкращі показники передачі інформації. Попарно переплетені, ці провідники утворюють чотири пари. Чотирьохпарний інформаційний кабель — це універсальний варіант, поширений в більшості структурованих кабельних систем. Зовнішня оболонка виготовляється з полівінілхлориду або LSZH (матеріал з низьким димовиділенням, що не містить галогенів).

Вита пара Panduit повністю відповідає стандартам, актуальним для сучасних локальних мереж. Так, дроти категорії 5е підтримують стандарти Fast Ethernet (швидкість передачі даних 100 Мбіт/с) і Gigabit Ethernet (передача інформації зі швидкістю до 1 Гбіт/с). Вита пара кат. 6 дозволяє передавати дані зі швидкістю 10 Гбіт/с відповідно до стандарту 10 Gigabit Ethernet.

Кабель Panduit поставляється в бухтах довжиною 305 метрів, упакованих в картонні коробки. Наявність спеціального отвору для вилучення кабелю з упаковки значно полегшує його та монтаж.