APC

Показано 1–48 з 101 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 101 результати
Тип обладнання
Макс. выходная мощность, Вт
Форма вихідного сигналу
Ефективна потужність, Вт
Робота при макс. навантаженні
Кількість розеток
Кріплення
Час перемикання
Підбір за ціною
Виробник

Компанія АРС, назва розшифровується як American Power Conversion, є великим виробником UPS. Зараз компанія є філією не менш відомої корпорації Schneider electric.

APC

Історія компанії

Фірма була заснована в Америці, в 1981 році, трьома інженерами технлогічного інституту в Массачусетсі.

Спочатку компанія робила наголос на сонячну енергетику, а потім стала випускати акумуляторні батареї, призначені для захисту ПК від збоїв в подачі електричного живлення та пов'язаних з цим різких відключень. У 1984 році виробник випустив перший безперебійник, який працював на свинцево-кислотних акумуляторах. А ще через рік у фірми змінився президент: ним став Р. Дауелл, якого спочатку залучили для створення маркетингової стратегії.

Після фірма розрослася та здобула велику частку ринку ДБЖ. У 80-е став стрімко розвиватися ринок комп'ютерів і використання персональних даних, у зв'язку чим виріс і попит на товари APC — джерела безперебійного живлення. І вже до 1989 року виробник зміг домогтися істотного збільшення обороту, який перевалив за 35 мільйонів доларів. Тоді ж безперебійники цієї марки та інше обладнання захопило аж 30% ринку. Завдяки цьому виробник потрапив у безліч рейтингів перспективних компаній, зокрема, фірма була на четвертому місці з ТОП-100.

Цікаво: в кінці 80-х вартість випущених під брендом АРС безперебійників варіювалася в межах від 169 до 2000 доларів.

У 1990 році фірма стала виробляти лінійку Smart UPS, яка була призначена для малих локальних обчислювальних мереж. Вже через рік компанія стала випускати пристрої, що застосовуються для того, щоб захищати чутливу техніку від стрибків напруги в електричній мережі. Тоді ж з'явилися безперебійники для мейнфреймів. Фірму запримітили у Forbes: вона виявилася в списку кращих невеликих компаній за версією цього журналу. До речі, там було вказано і її оборот, який становив 91 млн доларів. А ще через чотири роки дохід перевищив пів мільярда, і до 1998 року виручка становила понад мільярд доларів.

АРС зробила поглинання данського виробника, який випускав ДБЖ для центрів обробки даних, компанію Silicon A / S, в 1998 році. Таким чином вона отримала в розпорядження фірму, яка до того моменту займала 3-е місце в Європі з виробництва систем безперебійного живлення.

Втім, через деякий час АРС і саму поглинули: її купила найбільша світова корпорація під назвою Schneider Electric. Коштувало це 6,5 мільярда доларів. Угода відбулася у 2007 році. При цьому торгова марка збереглася. Безперебійники та інше обладнання, призначене для стабілізації напруги, охолодження та енергопостачання різних дата-центрів й офісів, випускається під брендом АРС в Україні та по всьому світу.