ASUS

Показано 1–48 з 61 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 61 результати
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Тип комутатора
Кількість портів RJ45
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Asus — тайванська транснаціональна компанія, яка спеціалізується на виробництві та продажі комп'ютерної електроніки. Фірма була заснована ще в 1989 році й за ці роки встигла не тільки вибитися на перші позиції ринку мережевого обладнання, а й затриматися там надовго.

Компанія Asus пропонує широку лінійку різної мережевої продукції, включаючи компоненти для комп'ютерів і серверів, а також комп'ютери та ноутбуки і, звичайно ж, роутери. Маршрутизатор, випущені під цим брендом, характеризуються надійністю, забезпечують стабільне підключення та якісний сигнал, тому заслужено користуються популярністю. Так, виробник випускає сучасні дводіапазонні пристрої з підтримкою вай-фай 6 і, відповідно, високої швидкісті бездротової передачі даних — до 6,1 Гбіт/с в залежності від моделі. Практично всі роутери цієї марки оснащені найнеобхіднішими функціями для ефективного управління мережею, а також забезпечення її безпеки.

Засновники компанії Asus, а також її співробітники приділяють велику увагу сучасним технологіям, йдуть в ногу з часом і навіть випереджають тренди, створюючи унікальні нові продукти. Так, виробник бачить своєю місією надання користувачам усього світу інноваційних рішень.

Глобальна мета виробника — стати провідним постачальником рішень 3С класу, тобто пристроїв для комп'ютерів, споживчої техніки та комунікацій. Компанія нерідко демонструє інновації, які спрощують життя користувачів, випускаючи функціональні продукти для корпоративного сегмента й домашнього використання.

Купити продукцію Asus означає придбати пристрої, які поєднують в собі високий рівень надійності та функціональності, а також відповідають різним потребам користувачів.