Cisco

Показано 1–48 з 81 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 81 результати
Форм-фактор
Интерфейсы диска
Обсяг накопичувача
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Галузь застосування
Тип накопичувача
Підтримка PoE
Тип сервера
Обсяг ОЗП
Процесор
Висота, U
Кількість портів
Порти
Кріплення в стійку
Додатково
Тип ОЗП
Частота, МГц
Кількість SIP ліній
Колір
Швидкість шпинделя
Підбір за ціною
Виробник

Компанія Cisco є лідером серед виробників мережевого обладнання. Фірму заснували співробітники університету Стенфорда в 1984 році, а вже через два роки компанією був випущений її перший продукт. Примітні не тільки пристрої цієї компанії, але і її особлива бізнес-модель.

APC

Отже, сертифікація Cisco, що це? Це багаторівнева та розгалужена система, призначена для різнобічної сертифікації інженерів комп'ютерних мереж. Вона передбачає кілька іспитів на перевірку знань не тільки продукції, яку випускає компанія. Так, з її допомогою перевіряється, наскільки фахівець розбирається в мережевих протоколах і технологіях. Система настільки потужна й має стільки переваг, що її оцінили у всьому світі. Навіть ті компанії, які не користуються обладнанням цієї марки, цінують фахівців, що мають сертифікати, видані цим виробником. У комп'ютерній індустрії є особливо цінним сертифікат експерта — CCIE.

Цікаво: фірма вважається однією з найбільш лояльних до співробітників. Вона не раз отримувала різні нагороди. Була неодноразово визнана кращою технологічною компанією та найкращим брендом роботодавцем.

У Cisco — компанії, яка лідирує в розробці та виробництві мережевих технологій, цілих п'ять головних напрямків діяльності:

  • Хмарні обчислення та віртуалізація ЦОД.
  • Відеотехнології.
  • Маршрутизація (магістральна) і комутація.
  • Архітектури, призначені для трансформації та поліпшення бізнесу.
  • Рішення, спрямовані на комфортну спільну роботу.

Виробник Циско випускає комутатори та маршрутизатори, призначені для різних підприємств: як малого бізнесу, так і середніх, і великих компаній. Крім того, в асортименті продукції є товари для відеоспостереження та систем безпеки, а також IP телефонія. Під брендом випускаються і різні модулі, інтерфейсні карти.

Відзначимо, що компанія працює практично по всьому світу. Є представництво Сisco в Україні, завдяки чому користувачі можуть не переживати щодо гарантії та ремонту обладнання: не доведеться відправляти пристрій в іншу країну, якщо трапиться неполадка — все можна вирішити за місцем знаходження.