Dahua

Показано 1–48 з 299 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 299 результати
Тип обладнання
Тип регістратора
Галузь застосування
Тип корпусу
Виконання
Тип підключення
Роздільна здатність, МП
Роздільна здатність запису
Тип накопичувача
Місць під жорсткий диск
Інтерфейси
Кількість відеоінтерфейсів
К-сть аудіовиходів
Порти керування
Підтримка PoE
Ступінь захисту
Оснащення
Підбір за ціною
Виробник

Dahua — це один з виробників, що лідирують в області створення обладнання для систем безпеки та відеоспостереження. Продукція компанії зустрічається на ринках Європи та США, а також України й країнах СНД. Можна купити високоякісні товари для систем спостереження і безпеки Dahua в інтернет магазині EServer з доставкою по всій країні.

dahua

Обладнання Dahua в Україні

Продукція Дахуа Текнолоджі характеризується високою якістю та стабільною роботою. Висока роздільна здатність зображення, хороші показники швидкості передачі даних і функціональні можливості роблять пристрої цієї марки популярними. Асортимент компанії багатий всілякими пристроями. Переконатися в цьому можна, відвідавши Dahua офіційний сайт, або можна подивитися категорії відеоспостереження в нашому інтернет-магазині.

Так, пристрої для відеоспостереження Dahua представлені:

  • Відеокамерами. Під брендом випускаються як аналогові камери відеоспостереження типу HD-CVI (власна запатентована технологія), так і HD-SDI, й IP камери з різними характеристиками.
  • Відеореєстраторами тих же типів, що й камери. Моделі здатні отримувати картинку у високій якості без затримок, дозволяють комфортно налаштовувати різні опції, включаючи поворот камер, включення за розкладом. Відзначимо, що функціональні можливості пристрою залежать від конкретної моделі.
  • Домофонами. Компанія випускає моделі з простим універсальним дизайном, які добре захищені від різних зовнішніх впливів, включаючи ультрафіолет, бруд і пил, вологу. Домофони стійкі до ударів, високих і низьких температур, якісно передають голос.
  • Системами контролю й управління доступом. Контролери, зчитувачі та замки, а також інші пристосування, призначені для поліпшення безпеки.
  • Сигналізаціями. В асортименті компанії представлені різні бездротові охоронні датчики, які легко встановлювати.

Декілька фактів про компанію Dahua

Фірма була заснована в 1993 році та зареєстрована в Китаї. Компанія вже десяток років залишається в глобальному рейтингу Security 50 A & S. З цих 10 років половину часу вона перебуває в ТОП-10, і навіть займала друге місце у 2018 році.

З 2014 року виробник став володарем 2-й за величиною часткою ринку (версія IHS). З того часу компанія не припиняє інвестувати в розробку та дослідження: в складі корпорації — 4 дослідних інститути.

Продукція Дахуа була використана на Олімпійських іграх 2016 року та на саміті G20 в тому ж році.