ДКЗ

Показано всі 17 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 17 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

ДКЗ Енерго існує з 2016 року та вже являє собою провідного виробника кабельно-провідникової продукції в нашій країні. Компанія характеризується жорстким контролем якості кабелів, які випускає. У команді ДКЗ, дніпропетровського кабельного заводу (стара назва) — фахівці з високою кваліфікацією, сучасне обладнання, закуплене в Європі. Завдяки цьому під брендом випускається продукція, яка відповідає міжнародним й українським стандартам якості.

Попри молодість підприємства, воно встигло за короткий термін виростити виробничі потужності, що дало йому можливість випускати високоякісну кабельну продукцію. Щоб контролювати виробництво, компанія ввела систему управління, яка відповідає стандартам ISO, прийнятим на міжнародному рівні як зразок. Кожна партія кабелів, випущена ДКЗ Енерго, перевіряється на абсолютну відповідність ГОСТу та ТУ.

DKZ

Який можна купити кабель ДКЗ? — Види продукції компанії

Як ми вже говорили вище, основним видом діяльності підприємства є виробництво кабельно-провідникової продукції. Так, вибору надаються:

  • силові кабелі,
  • вита пара,
  • дроти для ЛЕП,
  • шнури для підключення обладнання.

Силові кабелі передають електричну енергію за допомогою струму, найчастіше — трифазного. Використовуються такі дроти в промисловості, нерідко застосовуються для передачі струму від ВРП і розподільних щитів різних підприємств (як комунальних, так й енергетичних), електричних підстанцій до користувачів.

Силовий кабель конструюється з урахуванням того, де він буде використовуватися. Втім, основні елементи залишаються незмінними, а саме:

  • жили, за якими йде струм;
  • ізоляція провідників;
  • зовнішня оболонка кабелю.

Випускається під брендом ДКЗ і вита пара — дроти, призначені для слабкострумових систем. Вони використовуються для підключення інтернету та телефонних ліній, а також з'єднання один з одним мережевого обладнання. Такий кабель складається зі звитих в пари провідників, зроблених з міді або алюмінію. В асортименті представлені як одножильні, так і багатожильні моделі, призначені для вуличної прокладки та монтажу в приміщеннях. Також можна купити дріт ДКЗ ВВП — з подвійною ізоляцією, виконаною з полівінілхлоридного пластикату.

Крім того, компанія виготовляє дроти, що застосовуються для підключення апаратури та різної побутової техніки до електричної мережі.

Вибору надаються й кабелі, призначені для передачі енергії на далекі дистанції. Ці дроти застосовуються для прокладки повітряних ліній електропередач. Виробник випускає як «голі», не оснащені ізоляцією, дроти, так й ізольовані самонесучі кабелі. Дроти без ізоляції застосовуються для прокладки на відкритому повітрі, вони можуть бути зроблені з чистого алюмінію, а також його сплавів. Роблять такі моделі й з міді. У моделей з ізоляцією жили завжди алюмінієві.

Широкий асортимент товарів практично для будь-яких цілей, висока якість, що відповідає українським і міжнародним стандартам — ось головні причини популярності кабельно-провідникової продукції ДКЗ і швидкого зростання компанії.