FinMark

Показано 1–48 з 138 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 138 результати
Тип волокна
Тип кабелю
Кількість волокон
Оболонка кабелю
В упаковці
Колір
Підбір за ціною
Виробник

FinMark — виробник кабельної продукції, який працює в Україні з 1996 року. За цей час компанія змогла стати однією з найбільших фірм у сфері телекомунікацій.

При виробництві продукції фахівці компанії застосовують обладнання від Rosendahl — австрійської компанії, також виробник використовує власні розробки та новітні технології від провідних в Європі експертів в області кабельно-провідникової продукції.

finmark

Асортимент продукції компанії

Кабель Finmark (країна виробник Китай) представлений різними варіантами. Так, можна купити кабель Finmark оптоволоконний. В асортименті представлені й коаксіальні дроти, й кручена пара.

Оптичний кабель Finmark представлений як одно-, так і багатомодовими моделями, призначеними для зовнішньої та внутрішньої прокладки. Виробник випускає як моделі, що містять одне волокно, так і багатоволоконні кабелі, призначені для підключення до декількох абонентів.

Вибору надається і коаксіальний кабель Finmark, призначений для монтажу в приміщеннях і зовнішньої прокладки. Телевізійний кабель Finmark для внутрішнього монтажу може оснащуватися полівінілхлоридною оболонкою з додатковими властивостями, а саме: малодимною, що не виділяє галогенів при горінні. Під брендом випускаються як класичні абонентські коаксіали, так і кабелі з додатковими провідниками.

Також в асортименті компанії — одножильні та багатожильні кабелі типу вита пара, призначені для прокладки телефонних ліній та інтернет-підключень. Є моделі для зовнішнього та внутрішнього монтажу, з алюмінієвими або мідними провідниками, а також провідниками типу біметал.

Виробник дбає про якість своєї продукції та збереження привабливої вартості. А оскільки на кабель Finmark ціна конкурентоспроможна, при цьому незалежно від типу кабелі характеризуються надійністю та довгим терміном служби, це і дозволило компанії протриматися на лідерських позиціях так довго.