FSP

Показано 1–48 з 72 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 72 результати
Тип обладнання
Потужність, Вт
Макс. выходная мощность, Вт
Форма вихідного сигналу
Ефективна потужність, Вт
Робота при макс. навантаженні
Кількість розеток
Кріплення
Час перемикання
Підбір за ціною
Виробник

FSP Group Inc виникла у 2003 році як роздрібний бренд. Компанія є найбільшим виробником, який займається створенням і постачанням блоків живлення по всьому світу. Фірма FSP (країна виробника — Тайвань) займає 5-е місце серед лідерів у своїй галузі.

fsp

FSP Group випускає промислові та призначені для телевізорів LCD блоки живлення, а також моделі типу Open Frame й ODM/OEM. Однак це далеко не весь асортимент. Також компанія виробляє адаптери живлення та корпуси, а ще акумулятори для смартфонів. Крім того, є блоки живлення FSP, призначені для безперебійників і лептопів, а також зарядні пристрої з USB інтерфейсом для гаджетів — планшетів, смартфонів, розумних годинників і фітнес-трекерів.

При цьому компанію знають не тільки як виробника та постачальника високонадійних блоків живлення, але і як ту, яка випускає надійні безперебійники. Як виробник ДБЖ FSP досягла успіху. Під брендом випускаються лінійно-інтерактивні UPS, а також моделі безперервної дії. Вибору надаються моделі з правильною та апроксимованою синусоїдою, широким діапазоном потужності та регулювання напруги в мережі. До того ж прилади характеризуються хорошими показниками автономності: деякі моделі здатні забезпечити роботу від акумулятора протягом 8 хвилин. Доступні настільні/підлогові моделі та пристрої, призначені для монтажу в телекомунікаційні стійки/серверні шафи.