Fujikura

Показано всі 22 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 22 результати
Тип обладнання
Тип конектора
Тип полірування
Підбір за ціною
Виробник

Fujikura Ltd — виробник різного електрообладнання, призначеного для використання у сфері телекомунікацій, а також електропостачання. В асортимент компанії входять і пристрої, призначені для оптоволоконних мереж.

fujikura

Історія компанії Fujikura починається з 1885 року, коли Зенпачі став виробляти обмотувальні дроти з ізоляцією з бавовни та шовку, ставши засновником фірми. Про створення електричних проводів Зенпачі та його брат, який був представником компанії, задумалися після відвідин презентації вуличного освітлення, що відбулася в Токіо. А вже через п'ять років брати побудували завод, який функціонував від водяного млина. Це був перший завод в Японії, де виробляли дроти з ізоляцією з гуми.

У 1910 році брати створили корпорацію Fujikura Electric Wire. Тоді ж вони й зробили пріоритетом виробництво електричних дротів. А через 13 років з'явився ще один завод, а в 1938-му — ще два, які спеціалізуються на хімічній й авіаційній промисловості.

У 1953 році компанія побудувала новий завод. Там виробляли алюмінієві та мідні дроти в ізоляції з пластику та гуми. До речі, саме на цьому заводі потім розробили основні технології виробництва товарів компанії. У 1965-му ввели в експлуатацію ще один завод і лише через п'ять років — ще один, де виробляли кабелі з поліетиленовою ізоляцією.

У 1974 році компанія прийняла антикризові заходи та створила два нових підрозділи — експортний й автомобільний. А через три роки з'явилося оптичне волокно Фуджікура — перше у світі, створене за технологією VAD.

У 1984 році компанія відкрила перше дочірнє підприємство, яке знаходиться в Таїланді, а в 1992 році побудувала та ввела в експлуатацію завод з виробництва силових кабелів.

Продукція

Компанія Фуджікура має багатий асортимент. Так, в області електроніки вона займається виробництвом різних теплових компонентів і деталей для накопичувачів, друкованих плат і перемикачів. Також вона випускає електричні компоненти для авто. Під брендом випускаються і рятувальні жилети, й авіаційні системи гальмування. Втім, пріоритетною продукцією фірми є товари для ВОЛЗ й енергетичних систем: емальовані й алюмінієві дроти, неізольовані та промислові кабелі, а також кабелі зв'язку й оптичні компоненти. Також компанія випускає оптичні волокна та кабелі, зварочники. Так, випущені компанією Fujikura зварювальні апарати користуються популярністю на території Японії, Європи та СНД. В асортименті представлені моделі з різними типами вирівнювання, зокрема — за серцевиною та за допомогою активних V-канавок. Більшість моделей підтримують роботу з будь-яким типом оптичного волокна, здатні за раз зварити в середньому 12 волокон. Також є моделі, які працюють зі стрічковими волокнами.