Grandstream

Показано 1–48 з 118 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 118 результати
Тип обладнання
Кількість розеток RJ-11/12
Наявність FXS, FXO
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Кількість портів RJ45
Підтримка PoE
Порти
Додатково
Підтримувані роз'єми
Кількість SIP ліній
Колір
Напруга живлення
Підбір за ціною
Виробник

Виробник Grandstream розробляє та випускає пристрої для побудови ефективної IP-телефонії, а також системи для створення цифрового відеоспостереження. Фірма, заснована у 2002 році, пропонує бізнесу інноваційні рішення, які дають можливість підвищити безпеку даних і продуктивність, а також знизити витрати на зв'язок. Компанія орієнтована на малий і середній сегмент.

Grandstream

Продукція Грандстрім — це пристрої, які підтримують відкритий SIP стандарт і характеризуються універсальністю. Так, вони є сумісними з більшістю пристроїв, що дозволяє впроваджувати їх практично в будь-яку систему. Висока якість товарів компанії при оптимальній ціні, а також комфортне підключення айпі пристроїв і зручне використання забезпечують їм популярність.

Про компанію Grandstream

Глобальна мета виробника — стати лідером у сфері постачання інноваційних, технологічних рішень в області ай пі зв'язку (як голосового, так і відео) для бізнесу. Серед переваг компанії та її продукції можна виділити:

  • Власні рішення, призначені для автоматизованого налаштування пристроїв.
  • Сумісність з більшістю моделей SIP обладнання, випущених під іншими брендами.
  • Чистий звук і високу якість відео, яке забезпечується модернізованими алгоритмами обробки зображення і голосу.

В асортименті компанії представлені IP-телефони та шлюзи, міні-АТС, а також обладнання для відеоконференцій. Крім того, компанія випускає рішення, призначені для охоронного відеоспостереження.