Hikvision

Показано 1–48 з 330 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 330 результати
Тип обладнання
Тип регістратора
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Галузь застосування
Тип корпусу
Виконання
Тип підключення
Роздільна здатність, МП
Роздільна здатність запису
Тип накопичувача
Місць під жорсткий диск
Інтерфейси
Кількість відеоінтерфейсів
К-сть аудіовиходів
Порти керування
Підтримка PoE
Ступінь захисту
Оснащення
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Hikvision — виробник, який займає лідерські позиції у сфері розробки та виробництва систем безпеки. Компанія досить молода, вона була заснована у 2001 році та виявилася настільки успішною, що швидко виросла у велику корпорацію з більш ніж 10 тисячами співробітників. Команда з висококваліфікованих фахівців регулярно розробляє інноваційні рішення та успішно використовує їх. Завдяки цьому компанія щорічно надає сучасні й надійні рішення.

Виробник працює по всьому світу, можна продукцію Hikvision купити й в Україні, так є магазин Hikvision в Києві. Втім, ми доставляємо продукцію цієї компанії по всій країни. Системи безпеки, які випускаються під цим брендом, мають свої особливості. Ці характерні риси вигідно відрізняють їх від конкурентів і дозволяють утримувати лідерські позиції.

hikvision

Особливості продукції Хіквіжн

Асортимент компанії Hikvision налічує безліч пристроїв, призначених для забезпечення безпеки. Так, в каталозі товарів фірми можна знайти:

  • камери та реєстратори для відеоспостереження,
  • домофони,
  • системи контролю та управління доступом.

Також під брендом випускається всіляке додаткове обладнання та комплексні рішення.

Виробник використовує інноваційні технології кодування інформації, а також обробки відео та зберігання даних. Завдяки цьому відеоспостереження від цієї компанії забезпечує високу якість зображення, стабільно працює та характеризується високим рівнем надійності.

Замовити пристрої для відеоспостереження від Hikvision в Києві та по всій країні можна для об'єктів будь-якої складності. Обладнання підходить як для приватних квартир і будинків, так і для готельно-ресторанних комплексів, офісів і промислових підприємств.

Компанія випускає обладнання, яке здатне стабільно функціонувати навіть в екстремальних умовах. Так, є стійкі до високих і низьких температур пристрої, антивандальні камери, здатні працювати в місцях з підвищеним рівнем вологості. Завдяки широким функціональним можливостям відеокамери можна використовувати на великих об'єктах.

В асортименті компанії представлені камери для внутрішнього і зовнішнього монтажу, з різним дозволом і різною дальністю підсвічування. Можна підібрати модель для цілодобової зйомки.

На всю продукцію виробник дає п'ятирічну гарантію.

Чому варто системи відеоспостереження від Hikvision купити:

  • Компанія розробляє власні технології, а не копіює чужі. При цьому її розробки цінуються по всьому світу.
  • Виробник постійно впроваджує інноваційні рішення, що дозволяє отримувати продукцію з використанням новітніх розробок.
  • Завдяки величезному асортименту пристроїв для систем безпеки, розрахованих на різні цілі, можна вибрати оптимальний варіант з урахуванням специфіки об'єкта.
  • Високий рівень надійності, підтверджений гарантією від виробника.

У нашому інтернет-магазині можна не тільки придбати системи відеоспостереження цієї марки, а й замовити їх установку. Наші фахівці спроектують систему, підберуть оптимальний тип і кількість камер, а також їх характеристики та характеристики відеореєстратора. Все це з урахуванням особливостей об'єкта. У наші послуги входить і професійний монтаж: встановимо та підключимо камери, прокладемо кабелі та налагодимо систему.