Hikvision

Показано 1–48 з 310 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 310 результати
Тип обладнання
Тип регістратора
Галузь застосування
Тип корпусу
Виконання
Тип підключення
Роздільна здатність, МП
Роздільна здатність запису
Тип накопичувача
Місць під жорсткий диск
Інтерфейси
Кількість відеоінтерфейсів
К-сть аудіовиходів
Порти керування
Підтримка PoE
Ступінь захисту
Оснащення
Підбір за ціною
Виробник

Hikvision — виробник, який займає лідерські позиції у сфері розробки та виробництва систем безпеки. Компанія досить молода, вона була заснована у 2001 році та виявилася настільки успішною, що швидко виросла у велику корпорацію з більш ніж 10 тисячами співробітників. Команда з висококваліфікованих фахівців регулярно розробляє інноваційні рішення та успішно використовує їх. Завдяки цьому компанія щорічно надає сучасні й надійні рішення.

Виробник працює по всьому світу, можна продукцію Hikvision купити й в Україні, так є магазин Hikvision в Києві. Втім, ми доставляємо продукцію цієї компанії по всій країни. Системи безпеки, які випускаються під цим брендом, мають свої особливості. Ці характерні риси вигідно відрізняють їх від конкурентів і дозволяють утримувати лідерські позиції.

hikvision

Особливості продукції Хіквіжн

Асортимент компанії Hikvision налічує безліч пристроїв, призначених для забезпечення безпеки. Так, в каталозі товарів фірми можна знайти:

  • камери та реєстратори для відеоспостереження,
  • домофони,
  • системи контролю та управління доступом.

Також під брендом випускається всіляке додаткове обладнання та комплексні рішення.

Виробник використовує інноваційні технології кодування інформації, а також обробки відео та зберігання даних. Завдяки цьому відеоспостереження від цієї компанії забезпечує високу якість зображення, стабільно працює та характеризується високим рівнем надійності.

Замовити пристрої для відеоспостереження від Hikvision в Києві та по всій країні можна для об'єктів будь-якої складності. Обладнання підходить як для приватних квартир і будинків, так і для готельно-ресторанних комплексів, офісів і промислових підприємств.

Компанія випускає обладнання, яке здатне стабільно функціонувати навіть в екстремальних умовах. Так, є стійкі до високих і низьких температур пристрої, антивандальні камери, здатні працювати в місцях з підвищеним рівнем вологості. Завдяки широким функціональним можливостям відеокамери можна використовувати на великих об'єктах.

В асортименті компанії представлені камери для внутрішнього і зовнішнього монтажу, з різним дозволом і різною дальністю підсвічування. Можна підібрати модель для цілодобової зйомки.

На всю продукцію виробник дає п'ятирічну гарантію.

Чому варто системи відеоспостереження від Hikvision купити:

  • Компанія розробляє власні технології, а не копіює чужі. При цьому її розробки цінуються по всьому світу.
  • Виробник постійно впроваджує інноваційні рішення, що дозволяє отримувати продукцію з використанням новітніх розробок.
  • Завдяки величезному асортименту пристроїв для систем безпеки, розрахованих на різні цілі, можна вибрати оптимальний варіант з урахуванням специфіки об'єкта.
  • Високий рівень надійності, підтверджений гарантією від виробника.

У нашому інтернет-магазині можна не тільки придбати системи відеоспостереження цієї марки, а й замовити їх установку. Наші фахівці спроектують систему, підберуть оптимальний тип і кількість камер, а також їх характеристики та характеристики відеореєстратора. Все це з урахуванням особливостей об'єкта. У наші послуги входить і професійний монтаж: встановимо та підключимо камери, прокладемо кабелі та налагодимо систему.