HP

Показано 1–48 з 91 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 91 результати
Форм-фактор
Интерфейсы диска
Обсяг накопичувача
Потужність, Вт
Процесор (тип socket)
Покоління Intel
Процесор (к-сть ядер)
Процесор (частота)
Інтегрована графіка
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Галузь застосування
Тип накопичувача
Тип сервера
Количество U
Обсяг ОЗП
Процесор
Висота, U
Кількість портів
Порти
Додатково
Тип ОЗП
Частота, МГц
Швидкість передачі даних
Швидкість шпинделя
Підбір за ціною
Виробник

Про компанію HP відомо, що вона є провідним виробником комп'ютерної техніки та комплектуючих, принтерів та іншої електроніки. Однак першими проектами її засновників (інженерів-електронників, вихідців зі Стенфордського Університету) були поодинокі пристрою та дрібна електроніка, наприклад, контролери для двигунів. Спочатку майстерня розташовувалася в гаражі. А початковий капітал становив 538 доларів. Роком народження компанії є 1939 рік — саме тоді недавні студенти вирішили відкрити свою справу.

HP

Компанія HP: історія розвитку

Спочатку фірма виконувала лише разові замовлення, а ось перший успіх, контракт, з'явився завдяки тому, що команда поліпшила генератор звукових частот. І не просто поліпшила, а зробила його ще й дешевше, причому майже в 4 рази.

Цікаво: назва оновленого генератора, Model 200A, було взято зі стелі. Ну, майже: команда спеціально вибрала велике число, щоб здавалося, що товар не перший, а фірма — не новачок на ринку. Це спрацювало. А ще те, що одним з перших масових замовників стала студія Діснея.

Під час військової нестабільності під брендом HP стали випускатися генератори та пристрої для придушення радарних сигналів, що дозволило компанії вийти на оборонний ринок. І вже в 1942 році компанія стала будувати перший офіс.

Наступний переломний момент в історії компанії — криза 50-х років. Попит на технічну електроніку знизився, багато подібних фірм закривалися. А HP зробила все навпаки: вона не тільки не закрилася та не скоротила штат співробітників, а й залучила досвідчених інженерів з інших компаній, які через скорочення залишилися без роботи.

І в 60-70 роках така далекоглядність принесла плоди. Це час називали ерою калькуляторів, і саме розробка пристроїв, їх модернізація дозволила компанії не просто привернути до себе увагу, а й зайняти передові позиції.

При цьому фірма не тільки випустила перший у світі настільний програмований калькулятор, а й стала робити наголос на портативну обчислювальну техніку. Саме за рахунок цього компанія змогла домогтися масового попиту на свої товари та потрапити в рейтинг Fortune 500 від Forbes.

Цікаво: компанія займалася зменшенням розмірів калькуляторів, і прилад, розроблений У. Х'юлеттом, зараз входить у 20-ку предметів, що змінили світ.

Компанія продовжила розвиватися, хоча й зміцнила свої позиції в масовому виробництві. Фірма продовжила розробляти нові пристрої й в 1980 році представила перший комп'ютер з просунутими на той час технічними характеристиками. Коштував він 3250 доларів.

У 80-і HP принесло успіх поява струменевого принтера. А її професійний лазерний принтер, картридж якого можна було перезаправити, перевернув тогочасні уявлення про девайси друку. Всього за два роки існування принтер HP витіснив майже всіх конкурентів. А оскільки компанія і далі удосконалювала апарати, вона лише зміцнила лідерські позиції.

А ось в комп'ютерному сегменті фірма довго не могла закріпитися, навіть незважаючи на ультрасучасні розробки на кшталт OmniBook 300 в 1993 році. І тільки до початку 2000-х компанія почала поступово зміцнювати позиції. Нові напрямки вона змогла освоїти багато в чому за рахунок злиттів і поглинань. Про це — в таблиці.

Незважаючи на досить сильних конкурентів, таких як Dell, Acer і Asus, компанія продовжує триматися на другому місці у світі з продажу комп'ютерів і компонентів. Поступається вона лише Lenovo, а також Xerox. Але в плані виробництва принтерів та іншого обладнання для друку з нею практично ніздря в ніздрю йде Canon.

Сучасна фірма HP: про компанію коротко

У 2015 році компанія розділилася на дві:

  1. HP Inc.
  2. HPE.

Перша націлена на створення електроніки для звичайних користувачів, а друга (Hewlett Packard Enterprise) займається корпоративним сегментом. З 2011 року провідні позиції в фірмі займає М. Уїтмен, яка не раз вивела компанію з кризи. Фахівці вважають її далекоглядним управлінцем, який дозволить компанії утримувати міцні позиції.

Цікаво: засновники практично до останніх своїх днів активно брали участь в житті компанії. На згадку про них фірма купила ділянку землі з гаражем, де почалася історія найбільшої корпорації, та організувала на цій території музей.

Сьогодні HP — один з найбільших виробників в IT-індустрії. Під брендом випускається чимало варіантів обладнання, включаючи:

  • комп'ютери для користувачів і ноутбуки;
  • калькулятори;
  • сервери;
  • мережеве обладнання (комутатори, маршрутизатори тощо);
  • компоненти для ПК і серверів;
  • сканери та принтери.

Різноманітна продукція компанії HP, стабільна робота та висока якість товарів забезпечує фірмі близько 12,4 млрд доларів чистого прибутку щорічно.