Keenetic

Показано всі 19 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 19 результати
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Компанія Keenetic є підрозділом Zyxel з 2000-х років, а з 2017 року фірма існує як самостійний бренд. Вона займається створенням різного обладнання, яке забезпечує доступ в інтернет.

Keenetic

Keenetic: історія

Якраз у двохтисячних роках фірмою була представлена нова концепція пристроїв. На відміну від тодішніх модемів і роутерів, нове обладнання було спочатку розробленим для домашнього використання. Маршрутизатор для будинку Zyxel, які існували в той час, мали функціональний набір, запозичених у пристроїв професійного призначення.

Нове обладнання, яке стало назватися інтернет-центрами, вирішили просувати в Східній Європі, в той час там був молодий ринок, а провайдери конкурували один з одним і надавали зовсім різні варіації доступу до мережі. Якраз в цьому випадку застосування нового покоління інтернет-девайсів виявилося дуже до речі, оскільки вони були універсальними.

Так, вже до 2010 року завершилася розробка першого покоління новітніх пристроїв від компанії Кінетик. Тоді ж його й стали впроваджувати в ринок. Все пройшло успішно. Таке обладнання стало популярним досить швидко, оскільки на ньому було легко налаштувати інтернет й IP-TV. До того ж вони працювали з будь-якими провайдерами, бо підтримували популярні протоколи швидкості. До того ж, не було падінь за швидкістю, так й альтернативні прошивки не були потрібні.

Перш ніж компанія Кінетик стала окремим брендом, змінилося цілих три покоління розроблених нею інтернет-центрів. У пристроях з'явилися функції, які давали можливість зарезервувати доступ і прискорити тунельні протоколи, а ще збірка ОС, покомпонентна, й оновлення онлайн. Компанія швидко розвивала та покращувала пристрої щороку. Так, у неї з'явилися свої хмарні платформи, а також додаток для смартфонів власної розробки.

Цікаво про компанію Keenetic: вона була першою, хто впровадив на ринок обладнання з вбудованим SkyDNS й іншими подібними інтернет-фільтрами. Вона ж запровадила пристрої з підтримкою можливості установки відразу декількох тисяч пакетів Debian і Entware, з коробки.

Як ми вже говорили, у 2017 році підрозділ Кінетик зі своєю серією інтернет-центрів стало самостійним брендом. З того часу фірма випустила чимало моделей під своїм ім'ям. До того ж вона запропонувала гарантію та підтримку оновлень протягом 4-х років — унікальну на той момент для ринку формулу.

Також виробник створив меш-систему зі зворотною сумісністю. А ще Кінетик стала першою компанією, яка запровадила новий стандарт шифрування вай-фай WPA3 для своєї актуальної продукції.

Головні переваги обладнання компанії:

  • Широкий асортимент.
  • Високий рівень безпеки та надійний захист від кіберзагроз.
  • Безперебійний інтернет за рахунок можливості одночасно підключатися до декількох провайдерів.
  • Комфортне налаштування через веб-інтерфейс або за допомогою програми на смартфоні в кілька кліків.
  • Опція батьківського контролю підтримується більшістю пристроїв, що дозволяє обмежити доступ до небезпечних сайтів.
  • Інтернет-центри підтримують роботу з усіма протоколами та схемами IPTV: дивитися ТБ можна на приставці, ПК і розумному телевізорі як при підключенні по кабелю, так і по вай-фай.
  • Можливість створювати гостьові мережі та підключатися через VPN, створювати хотспоти з обов'язковою авторизацією користувачів.