Kingston

Показано всі 11 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 11 результати
Обсяг ОЗП
Тип ОЗП
Частота, МГц
Підбір за ціною
Виробник

Американський виробник комп'ютерної техніки й електроніки, модулів оперативної пам'яті та накопичувачів — Kingston — являє собою міжнародну корпорацію, яка є одним з лідерів ринку.

Компанія була заснована в 1987 році та є одним з найбільших незалежних виробників модулів ОЗП для офісного, домашнього та серверного використання у всьому світі. У виробника чимало нагород. Так, у 2019 році він став лідером з продажу SSD накопичувачів за даними Trendfocus. Крім того, компанія Kingston отримала найпрестижнішу екологічну нагороду у 2015 році — Green Dot Award. А ще в той же час вона стала володарем нагороди Red Dot Award, яка присуджується за інновації, якість і дизайн.

Зараз у компанії більше 63 сучасних ліній з виробництва мікросхем пам'яті, які щомісяця виробляють понад 17 млн спеціалізованих модулів ОЗП, флеш-пам'яті та SSD носіїв гаджетів, серверів, Інтернету речей, ноутбуків.

Компанія ретельно тестує свою продукцію, використовуючи саме різне устаткування: як апаратні, так і програмні засоби. Перед тим, як випустити продукцію на ринок, компанія тестує її на дефекти та швидкість, правильність адресації, що дозволяє забезпечити максимально високу якість і надійність модулів пам'яті.

Яка продукція для серверів від Кінгстон користується популярністю?

Звичайно, це серверні модулі оперативної пам'яті. На цей момент найбільшого поширення набули планки ОЗП для серверів покоління DDR4. Виробник Kingston випускає моделі, які підтримують високу пропускну здатність. Так, в асортименті представлені модулі DRAM з частотою 2666, 2933 і 3200 МГц. Що стосується обсягу, то популярністю користуються планки на 16, 32 і 64 Гб. Як видно, каталог серверної пам'яті від Кінгстон включає рішення, які будуть відповідати різним вимогам і які призначені для різних завдань.

Варто відзначити, що серверна ОЗП підтримує функції діагностики та виправлення помилок ЕСС, що підвищує відмовостійкість як самої пам'яті, так і системи в цілому.

Купити обладнання Kingston для серверів означає придбати надійне рішення з високою продуктивністю і стійкістю до відмов.