KLM

Показано всі 4 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 4 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Щоб локальні мережі та системи відеоспостереження працювали як належить, важливо підключити всі з допомогою якісного кабелю. KLM кабель якраз такий.

Це китайська компанія, яка займається виробництвом універсальних і спеціалізованих кабелів для телекомунікаційних мереж. Кабель, випущений під цим брендом, характеризується високою якістю та довговічністю. При цьому він належить до бюджетних рішень, що робить його популярним на ринку.

КЛМ випускає найрізноманітніші типи дротів, але пріоритетною продукцією є вита пара KLM. Виробник створює екрановані та неекрановані моделі, що дозволяє досягти необхідного рівня ефективності та надійності без особливих витрат. Залежно від типу виконання кабелів, вони використовуються для прокладки телефонних, а також комп'ютерних мереж всередині приміщень, а також поза ними.

klm

Особливості витої пари КЛМ

Щоб прокласти кабельну мережу в місці, де є чимала кількість джерел перешкод і наведень, стане в нагоді FTP вита пара. Це кабель, оснащений захисним екраном у вигляді фольги. Він підвищує якість передачі даних, оскільки відводить перешкоди, що робить сигнал максимально якісним.

Телекомунікаційну мережу зручніше та дешевше прокладати по ходу силових кабелів, однак через це підвищується ймовірність різних помилок під час передачі даних. З цієї причини, при підвищених вимогах до якості роботи мережі, в таких ситуаціях використовують екранований кабель. Важливо пам'ятати, що ефективність застосування такої витої пари неможлива без коректного заземлення.

А ось неекранований кабель стане в нагоді для монтажу мереж, де є багато робочих станцій або, наприклад, цифрових камер відеоспостереження, які знаходяться далеко одна від одної. Такі дроти коштують дешевше, що дозволить придбати додаткові мережеві пристрої або просто інакше розподілити бюджет. Втім, неекранований кабель рекомендується купувати тільки в тому випадку, коли він буде монтуватися далеко від джерел електромагнітного випромінювання.

Можна купити UTP або FTP витий кабель від компанії КЛМ в Києві та по всій Україні, який буде виготовлений на основі повністю мідних провідників або провідників з біметалу. Мідна вита пара відрізняється:

  • підвищеною стійкістю до механічних навантажень;
  • стійкістю до окислення;
  • можливістю створювати на її основі довгі ділянки мережі;
  • збереженням початкових характеристик під час перекладання кабельної системи.

Витий дріт з біметалу менше важить і характеризується більш низькою ціною. Це компромісне рішення, яке поєднує непогані робочі характеристики та невисоку вартість.