Legrand

Показано всі 37 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 37 результати
Тип обладнання
Макс. выходная мощность, Вт
Форма вихідного сигналу
Робота при макс. навантаженні
Кількість розеток
Кріплення
Час перемикання
Підбір за ціною
Виробник

Legrand — французька компанія, яка була заснована ще в 19 столітті. Зараз це провідний виробник електротехнічної продукції. Компанія є одним з передових на ринку постачальників різних комплексних рішень, призначених для інформаційних і електричних мереж. При цьому компанія Легранд випускає великий асортимент товарів, призначених для будинку, адміністративного сектора та підприємств.

Широке поширення та популярність серед споживачів отримали найрізноманітніші товари цієї фірми. Так, нерідко замовляють розетки Legrand, а також вимикачі та джерела безперебійного живлення, випущені під цим брендом.

Розетки та вимикачі Legrand

Компанія випускає як класичні електроустановочні вироби, включаючи вимикачі з рамками, розетки, так і спеціальні пристрої. Так, в асортименті виробника представлені моделі, які характеризуються високим рівнем захисту від впливів навколишнього середовища.

Вибору надаються варіанти із захистом IP44, а також IP55. Останні — це пристрої, захищені від вологи та пилу, які мають високий рівень герметичності. Такі розетки й вимикачі купують для установки в сирих приміщеннях — гаражах, критих стоянках і складах. Крім того, виробник випускає й антивандальні вироби. Вони не тільки не чутливі до пилу та вологи за рахунок високої герметичності, а й характеризуються підвищеною стійкістю до ударів. Такі розетки та вимикачі купують для установки в місцях громадського користування — підземних переходах і на стадіонах, на зупинках громадського транспорту та концертних майданчиках.

ДБЖ Legrand

Щоб забезпечити техніку резервним живленням, потрібен хороший безперебійник. І моделі, випущені компанією Легранд, саме такі. Під брендом випускаються надійні девайси, які призначені для різних потреб. Так, вибору надаються пристрої, які підійдуть для:

  • готелів,
  • банківських систем,
  • промислових об'єктів,
  • офісів,
  • ЦОД,
  • торгівельних центрів і т. д.

Серед основних переваг безперервного живлення від компанії Легранд, варто виділити:

  • сучасні технології виробництва,
  • економне енергоспоживання,
  • наявність розширених опцій самодіагностики,
  • сучасну систему зарядки батарей, яка збільшує їх термін служби на 50%.

Виробник випускає безперебійники різних типів. Так, в асортименті представлені стандартні резервні моделі. Вони стануть в нагоді, якщо потрібно забезпечити автономність, а в захисті від стрибків напруги немає потреби.

Популярністю користується серія компактних офлайн ДБЖ, які схожі на мережеві фільтри. Ці прилади захищають техніку від коротких замикань і забезпечують її резервним живленням.

Вибору надаються й лінійно-інтерактивні моделі з функціями самодіагностики та холодного старту. Вони добре підходять для комп'ютерної техніки: і автономність забезпечують, і від перепадів напруги бережуть.

Крім того, можна замовити безперебійники Legrand безперервної дії. Це моделі з подвійним перетворенням, які здатні нівелювати різкі стрибки напруги. Деякі онлайн пристрої оснащені функцією дистанційної діагностики, є моделі з РК-дисплеями.

Також компанія випускає ДБЖ спеціалізованого призначення — для телекомунікаційних і серверних комплексів. Це модульні моделі, які характеризуються великими функціональними можливостями та максимально широким діапазоном регулювання напруги.

Всі типи безперебійників відрізняються потужністю, автономністю, кількістю розеток і часом переходу в режим роботи від акумулятора. Завдяки цьому можна підібрати оптимальний варіант, виходячи з індивідуальних потреб.

Замовляйте продукцію французької компанії Легранд для дому та офісу.