Linksys

Показано всі 20 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 20 результати
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Тип комутатора
Кількість портів RJ45
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Linksys — компанія, яка займається виробництвом мережевого обладнання, призначеного як для офісного, так і для домашнього використання. Американська фірма розробляє та виробляє роутері, мережеві концентратори та карти. У 2003 році фірму поглинула відома корпорація Cisco, проте торгова марка Лінксіс була збережена.

Linksys

Компанія була заснована парою тайваньських іммігрантів — Віктором і Джені Цао, в 1988 році. Перший «офіс» знаходився в гаражі, який обладнали під майстерню. Першим продуктом компанії стали розподільники для принтерів, які дозволяли підключити один такий пристрій до кількох ПК відразу.

Цікаво: перші три роки В. Цао поєднував свій бізнес з роботою в закусочній.

У 1991 році у компанії з'явився перший справжній офіс. З того часу стало з'являтися все нове й нове мережеве обладнання Linksys. І через кілька років дохід фірми склав кілька мільйонів доларів. У 1995 році виробнику пощастило: з'явилася Windows 95, завдяки якій комп'ютерними мережами стали користуватися маси, адже якщо раніше налаштувати мережу було дуже важко, то з виходом цієї операційної системи все стало набагато легше. Це й дозволило компанії розвиватися далі та завойовувати ринок.

У 2001 році компанія реалізувала перший мільйон продукції Cable/DSL Router. Завдяки цьому Linksys як виробник обладнання у сфері телекомунікацій і IT став найбільшим в США. А через два роки компанію поглинула корпорація Циско, як ми вже говорили вище. Однак власна торгова марка збереглася.

У 2008 році до складу Лінксіс приєдналася Pure Networks — фірма, у якої виробник замовляв програмне забезпечення для своїх пристроїв. А ще через 5 років Linksys стала власністю відомої компанії Belkin. Втім, торгова марка збереглася, а мережеве обладнання Linksys і зараз розробляється та випускається. Виробник слід сучасним тенденціям, наприклад, на ринку з'явилися роутери з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 і новітнім шифруванням WPA3.