LogicPower

Показано 1–48 з 132 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 132 результати
Тип обладнання
Потужність, Вт
Ємність
Макс. выходная мощность, Вт
Форма вихідного сигналу
Ефективна потужність, Вт
Робота при макс. навантаженні
Кількість розеток
Кріплення
Час перемикання
Напруга живлення
Підбір за ціною
Виробник

LogicPower — виробник джерел безперебійного живлення та акумуляторів, налічується понад тисячу найменувань продукції. Фірма славиться високою якістю товарів, що випускаються при доступній ціні, завдяки чому користується популярністю.

logicpower

Трохи історії компанії

Заснована компанія LogicPower (країна виробника — Україна) у 2007 році. Спочатку це була невелика фірма з маленьким офісом, яка через кілька років зросла в рази. Так, у 2009 році компанія виграла тендер на постачання безперебійників для Міністерства вугільної промисловості нашої країни. Після вона стала постачати обладнання, призначене для пультів голосування в ВР України, і виграла кілька комерційних тендерів, в тому числі й на закупівлю кабелів від Київстару.

Сьогодні продукція цієї марки користується великим попитом, що не дивно: всі безперебійники виготовляються за сучасними технологіями та відповідають стандартам якості, прийнятим в усьому світі.

Компанія робить упор на виробництво безперебійників, але не забуває про актуальні напрями. Так, зараз фірма працює над тим, щоб створювати економічно вигідні та ефективні сонячні електростанції для дому.

У 2019 компанія стала співпрацювати з ZEUS GROUP в плані постачання АКБ для електричних мотоциклів й електромопедів. Завдяки цьому фірма змогла налагодити виробництво новітніх літієвих АКБ для електротранспорту та інших спеціальних машин, наприклад, полемічних, а також ДБЖ.

Переваги безперебійників й АКБ компанії LogicPower

Як ми вже говорили вище, компанія спеціалізується на виробництві джерел безперебійного живлення й акумуляторних батарей. Можна подивитися весь асортимент товарів LogicPower на офіційному сайті. Так, компанія пропонує вибору користувачів кілька моделей ДБЖ, призначених для офісного та домашнього використання. Український виробник розробляє продукцію, враховуючи інноваційні технології. Завдяки цьому постійно поліпшуються технічні характеристики ДБЖ LogicPower: вони стають надійніше, при цьому зберігаючи конкурентоспроможну ціну.

В основному, компанія випускає лінійно-інтерактивні безперебійники, здатні регулювати напругу в електричній мережі в штатному режимі — без акумуляторів. У автономний же режим такі прилади переходять при відключенні подачі електроенергії. Як правило, синусоїда у них модифікована. Також під брендом випускаються лінійно-інтерактивні моделі з чистою синусоїдою. Вони вміють регулювати напругу в автономному режимі та режимі роботи від електромережі.

Переваги безперебійників LogicPower:

  • високий ступінь надійності: захист від пошкоджень і перегріву, стабільність роботи та довговічність;
  • хороші показники потужності;
  • різноманітні діапазони регулювання напруги;
  • широкий модельний ряд;
  • кожний пристрій здатний працювати автоматично: розподіляти навантаження, перемикатися в актуальний режим;
  • ергономічний дизайн і компактність.

Акумулятори LogicPower характеризуються простотою використання, надійністю. Вони не вимагають обслуговування, легко встановлюються в корпус безперебійника. Виробник випускає як свинцево-кислотні, так і гелеві батареї, сумісні з різними моделями ДБЖ.