Одескабель

Показано 1–48 з 94 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 94 результати
Тип обладнання
Тип волокна
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Кількість волокон
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Завод Одескабель заснували ще в 1949 році. За багато років розвитку підприємства компанія не тільки досягла популярності, а й зміцнилася серед перших виробників кабелів для зв'язку в нашій країні та європейських країнах.

odeskabel

Спеціалізація ПАТ Одескабель — це виробництво телекомунікаційних кабелів, включаючи радіочастотні й оптичні дроти, виту пару. Також можна від заводу Одескабель купити всілякі силові кабелі та дроти різного призначення.

У розвитку виробник не зупиняється, а продовжує освоєння різних нових напрямків. Причому робить це успішно. Так, за останні роки підприємство впровадило низку інноваційних рішень, наприклад, стало виробляти нагрівальні кабелі. Вони являють собою основу систем підігріву підлоги.

Цікаво: на сьогодні завод має номенклатуру, яка налічує понад 10 000 макророзмірів.

Пріоритетом розвитку компанії з самого початку її заснування є створення надійної, високотехнологічної та високоякісної продукції. При цьому на товари Одескабель ціна зберігається конкурентоспроможною. Завдяки цьому компанія отримала можливість розвиватися та модернізувати виробництво, і протягом багатьох років утримувати лідерські позиції на ринку. Купити виту пару Одескабель та іншу кабельно-провідникову продукцію цієї марки можна в EServer.

Як оцінюється якість кабелів?

Виробник розробив і впровадив особливу систему менеджменту, яка включає екологічне управління, а також управління гігієною праці та безпекою, перевірку якості. Все відповідає державним і міжнародним стандартам.

Як підтвердження того, що всі зазначені системи функціонують, компанія отримала актуальні сертифікати від національних і міжнародних акредитованих органів.

Продукцією виробника користуються найрізноманітніші компанії, які працюють в різних галузях. Так, такий кабель замовляють фірми з гірничодобувної галузі, сфери енергетики та будівництва, а також машинобудування і, звичайно, телекомунікацій. Щоб придбати кабелі, що випускаються компанією Одескабель, в магазин звертаються приватні особи, малі та середні компанії, а також найбільші підприємства, включаючи провідних українських операторів зв'язку.

Можна купити Одескабель в Києві, Одесі та Дніпрі. Можна замовити продукцію Одескабель в інтернет магазині EServer з доставкою по Україні. Цікаво, що компанія працює не тільки в нашій країні. Виробник експортує продукцію закордон. Кабелі цієї марки користуються популярністю в багатьох європейських країнах.

Одескабель активно бере участь в ключових об'єднаннях підприємств, які виробляють кабелі зв'язку. Так, виробник є членом міжнародних асоціацій ICF і Електрокабель, а також українських асоціацій, включаючи Інтеркабель й Укрелектрокабель.

Це дає можливість компанії бути тим підприємством, яке здатне швидко й успішно впроваджувати інноваційні та високотехнологічні рішення, відстежувати тенденції ринку по всьому світу та реагувати на них максимально оперативно.

Одескабель протягом багатьох років зосереджується на високій якості та привабливих цінах, модернізації й постійному поліпшенню виробництва, а також його розширення. А ще компанія робить упор на ефективне управління відповідно до світових стандартів. Завдяки такому напрямку розвитку та постійно зростаючої планці, компанія не тільки лідирує у своїй галузі, але й входить в число зразкових підприємств України.