Qnap

Показано 1–48 з 53 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 53 результати
Форм-фактор
Тип комутатора
Кількість портів RJ45
Количество U
Порти
Додатково
Інтерфейси
Слотів для дисків
Підбір за ціною
Виробник

Quality Network Appliance Provider — відомий виробник відеореєстраторів та мережевих сховищ даних. Про компанію Qnap відомо, що вона робить упор на функціональності, швидкодії та надійності обладнання.

qnap

Історія Qnap починається у 2004 році. Тайванський виробник випускає якісну продукцію, яка підвищує ефективність і комфорт роботи під час спільного доступу до даних, трансляції та редагуванні мультимедіа. Також продукція компанії робить більш зручною віртуалізацію IT-інфраструктури, розробляє пристрої для відеоспостереження.

При виробництві фірма використовує новітні тенденції у сфері інформаційних технологій, а також власні розробки в дизайні й електроніці. Це дозволяє їй створювати високоякісні продукти, які відповідають запитам ринку.

Уже через два роки з моменту заснування компанія випустила перший у світі NAS СЗД з SATA, який підтримував технологію Q-RAID1, що забезпечує відмовостійкість. А ще через рік виробник створив 2-дискове сховище з підтримкою гарячої заміни. До Qnap цієї функції не було.

У 2010 році фірма розробила MyCloudNAS. Ця технологія дозволяла створити персональне хмарне сховище, а у 2011 компанія впровадила у свої пристрої можливість віддаленої реплікації в реальному часі, що дозволило резервувати дані СЗД. Наступний дворічний період під брендом продовжили виходити потужні мережеві накопичувачі, включаючи моделі з функціональністю медіаплеєра, а також бюджетні стійкові СЗД з підтримкою швидкості на рівні 10 Гбіт/с. Тоді ж вийшла операційна система для сховищ і потужні 16-дискові СЗД.

Цікаво: у 2014-му компанія розробила безшумні накопичувачі з пасивним охолодженням. Вони отримали нагороду «iF Product Design Award 2014». Тоді ж вийшли додатки для Turbo NAS, за допомогою яких мережеві сховища можна було використовувати як сервери віртуальних машин і плеєри цифрових вивісок.

У 2015-му виробник випустив перші в галузі мережеві сховища, які працювали на процесорах AMD. До цього використовувалися тільки Intel. Тоді ж компанія розробила двопроцесорний СЗД з підтримкою автотірінга та накопичувачі з подвійною операційною системою QTS-Android. У той рік фірма створила й пару програм, включаючи операційну систему для дому та офісу QTS 4.2, за допомогою якої NAS підтримувала функції:

  • хмарної синхронізації,
  • миттєвих знімків,
  • гібридної віртуалізації.

Через рік компанія створила перше у світі СЗД NAS, яке працювало з твердотільними накопичувачами формату М.2 і було оснащено 5-портовим комутатором. Тоді ж вийшло й корпоративне сховище, обладнане парою активних контролерів, а також бета-версія фірмової ОС з контейнерами QiOTт і підтримкою розширених сервісів для мультимедіа.

Сучасна продукція Qnap

Компанія продовжує випускати нові продукти на базі сучасних тенденцій та інновацій. Під брендом виходять комутатори та мережеві сховища й карти. Так, зовсім недавно виробник випустив бета-версію фірмової ОС для СЗД з підтримкою нового стандарту шифрування TLS 1.3, який підвищує продуктивність і надійність передачі даних. До того ж в ОС впровадили технологію на базі штучного інтелекту, яка прогнозує термін життя накопичувача. Крім того, нова версія операційки підтримує розпізнавання об'єктів й осіб на фото, що підвищить ефективність відеоспостереження.

Також компанія випустила мережеву карту QXG-100G2SF-E810 з парою 100-гігабітних портів. Вона призначена для використання в високопродуктивних середовищах віртуалізації та ЦОДах.

Крім того, були анонсовані некеровані шестипортові комутатори з підтримкою швидкості на рівні 2,5 і 10 Гбіт/с. А ще фірма представила 3 моделі корпоративних СЗД на AMD з підтримкою 4, 6 і 8 накопичувачів формату 3,5 і 2,5 дюйма з SATA 3.9 та гарячою заміною, а також слотами під модулі М.2. Моделі підтримують швидкість передачі даних на рівні 2,5 Гбіт/с, проте можна встановити й карти розширення з пропускною спроможністю в 5 і 10 Гбіт/с.