Schneider Electric

Показано 1–48 з 152 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 152 результати
Тип обладнання
Ступінь захисту
Габарити
Екранування
Категорія
Тип конектора
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Schneider Electric є найбільшою компанією у світі, яка виробляє різноманітне обладнання, призначене для дата-центрів, промислових підприємств, а також об'єктів будівництва.

Фірма була заснована у Франції, в 1836 році. Компанія зосередилася на випуску електротехнічного обладнання. Schneider Electric в Києві є лідером, який надає різні засоби автоматизації, а також управління енергією. Втім, компанія займає лідерські позиції не тільки по Україні, а й по всьому світу.

Schneider Electric

Нагороди компанії за 2021 рік:

  • Фірма очолила рейтинг найбільш соціально відповідальних підприємств та стійких компаній світу за версією дослідників з Corporate Knights.
  • Отримала 4 місце в рейтингу Gartner — 25 кращих корпоративних ланцюгів постачання.
  • У тій же області перемогла на саміті GSSC як та компанія, яка будує ланцюг постачання найбільш екологічним і справедливим чином. Цікаво, що фірма отримала найбільшу кількість балів за якістю охорони праці, рівнем енергоефективності та іншими показниками, яких налічується більше сотні.

Цікаво: компанія планує довести 70 розподільних центрів і заводів до нульового викиду вуглекислого газу до 2025 року. Також вона допомагає скоротити викиди вуглекислого газу своїм замовникам.

Про продукцію компанії

У Schneider Electric в Україні є офіційний дистриб'ютор, як і в багатьох інших країнах по всьому світу. Компанія характеризується величезним асортиментом обладнання. Так, Schneider Electric каталог налічує безліч найменувань і категорій. Компанія займається продажем:

  • високоефективних джерел безперебійного живлення;
  • пристосувань, призначених для захисту техніки від перепадів напруги;
  • систем розумного будинку;
  • пасивного обладнання для ЦОД — блоків живлення, серверних шаф, DIN-рейок;
  • систем для розподілу й ефективного управління електроенергією.

Але це ще не все. Можна подивитися, наскільки багатий асортимент Schneider Electric, на офіційному сайті. У нас можна замовити товари цієї марки, призначені для центрів обробки даних ц облаштування серверних кімнат. Всі представлені на сайті моделі характеризуються високою якістю, ефективністю та надійністю. Schneider Electric купити означає придбати обладнання на довгі роки та зробити внесок на підтримку світової екології.