Sofetek

Показано 1–24 з 41 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 24 від 41 результати
Довжина, м
Тип конектора
Тип патч-корда
Спосіб прокладки
Тип полірування
Виробник
Підбір за ціною
  • Адаптер SC/SC, APC, SM, Simplex

    Код товару: 43015 Адаптер SC/SC, APC, SM, Simplex Є в наявності 41грн.
    Тип полірування: APC. Тип конектора: SC-SC. Тип волокна: Singlemode
  • Пігтейл SC / APC 1.5 m, SM, Easy strip

    Код товару: 41605 Пігтейл SC / APC 1.5 m, SM, Easy strip Є в наявності 43грн.
    Довжина, м: 1.5. Тип конектора: SC. Тип полірування: APC
  • Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip

    Код товару: 41604 Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip Є в наявності 45грн.
    Довжина, м: 1.5. Тип конектора: FC. Тип полірування: APC
  • Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex

    Код товару: 43014 Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex Є в наявності 54грн.
    Тип полірування: APC. Тип конектора: FC-FC. Тип волокна: Singlemode
  • Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 1м Simplex

    Код товару: 41152 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 1м Simplex Є в наявності 76грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Simplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 3м Simplex

    Код товару: 41158 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 3м Simplex Є в наявності 86грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Simplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • ВО патч-корд FC-LC SM 15.0m Simplex

    Код товару: 41177 ВО патч-корд FC-LC SM 15.0m Simplex Є в наявності 142грн.
    Довжина, м: 15. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Simplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 1м Duplex

    Код товару: 41148 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 1м Duplex Є в наявності 153грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд ST / UPC-LC / UPC SM 1м Duplex

    Код товару: 41254 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC SM 1м Duplex Є в наявності 153грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM1-62.5) 1м Duplex

    Код товару: 41390 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM1-62.5) 1м Duplex Є в наявності 155грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд FC / UPC-LC / UPC MM (OM2) 1м Duplex

    Код товару: 41406 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC MM (OM2) 1м Duplex Є в наявності 155грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд ST / UPC-ST / UPC SM, 1.0 м, Duplex

    Код товару: 41115 Патчкорд ST / UPC-ST / UPC SM, 1.0 м, Duplex Є в наявності 157грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: ST-ST. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд FC / APC-LC / APC SM 1м Duplex

    Код товару: 41145 Патчкорд FC / APC-LC / APC SM 1м Duplex Є в наявності 157грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: APC-APC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд LC / APC-LC / APC SM 1м Duplex

    Код товару: 41201 Патчкорд LC / APC-LC / APC SM 1м Duplex Є в наявності 157грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: APC-APC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 2м Duplex

    Код товару: 41153 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 2м Duplex Є в наявності 163грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд ST / UPC-LC / UPC SM 2м Duplex

    Код товару: 41256 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC SM 2м Duplex Є в наявності 163грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд FC / APC-LC / APC SM 2м Duplex

    Код товару: 41146 Патчкорд FC / APC-LC / APC SM 2м Duplex Є в наявності 167грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: APC-APC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 3м Duplex

    Код товару: 41155 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC SM 3м Duplex Є в наявності 173грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM1-62.5) 2м Duplex

    Код товару: 41391 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM1-62.5) 2м Duplex Є в наявності 173грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд ST / UPC-ST / UPC SM, 3.0 м, Duplex

    Код товару: 41119 Патчкорд ST / UPC-ST / UPC SM, 3.0 м, Duplex Є в наявності 176грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: ST-ST. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд FC / APC-LC / APC SM 3м Duplex

    Код товару: 41147 Патчкорд FC / APC-LC / APC SM 3м Duplex Є в наявності 176грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: APC-APC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд LC / APC-LC / APC SM 3м Duplex

    Код товару: 41202 Патчкорд LC / APC-LC / APC SM 3м Duplex Є в наявності 176грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Singlemode. Тип полірування: APC-APC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 3м Duplex

    Код товару: 41394 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 3м Duplex Є в наявності 191грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM1-62.5) 3м Duplex

    Код товару: 41395 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM1-62.5) 3м Duplex Є в наявності 191грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній