Sokol

Показано 1–48 з 59 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 59 результати
Габарити
Діаметр
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Sokol є одним з найбільших операторів у сфері електрики в Україні. Компанія діє на українському ринку з 1992 року. Вона виробляє кабелі та системи для їх прокладки, а також розподільні короби, щитки й освітлення. При цьому фірма приділяє особливу увагу екологічності виробництва, обмежуючи використання при виготовленні продукції небезпечних речовин. Також виробник використовує та просуває різні енергозберігаючі технології.

sokol

Фірма націлена на сталий розвиток. Саме це є основним принципом. Крім того, компанія орієнтована на інноваційність процесів виробництва: відстежує тренди та нові розробки, успішно й своєчасно впроваджуючи їх.

Продукція компанії

Як ми вже згадували вище, компанія випускає кабелі й низьковольтне обладнання, різні щити та інші товари, але найбільшим попитом користуються кабельні траси, а саме металорукава.

Випускає металорукав Сокіл самий різний. В асортименті представлені моделі з оцинкованої сталі з захистом від пилу та вологи IP40. Вони підходять для внутрішньої прокладки в незапорошених приміщеннях. Також компанія випускає металорукава зі сталі (оцинкованої або нержавіючої) з бавовняною ниткою. Вони мають ступінь захисту IP50. Підходять для запорошених, але не вологих приміщень.

Випускається під брендом Сокіл і металлорукав з полівінілхлориду. Цей варіант характеризується найбільшою стійкістю до зносу, а тому підходить для використання в екстремальних умовах. Це повністю герметичний виріб, захищений від вологи та пилу на рівні IP65. Його можна використовувати для прокладки в брудних і запилених, вологих приміщеннях, а також на вулиці. Єдиний виняток — те, що такий металорукав не призначений для монтажу під водою. А ось укласти його в ґрунт можна запросто.

Вся продукція виробника Sokol характеризується високою якістю та довговічністю. Вона повністю відповідає як міжнародним, так й українським стандартам якості.