Supermicro

Показано всі 10 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 10 результати
Тип сервера
Количество U
Обсяг ОЗП
Процесор
Підбір за ціною
Виробник

Supermicro — компанія, яка випускає комплектуючі для серверів, а саме материнські плати та блоки живлення, контролери та корпуси, системи охолодження. Основна спеціалізація — виробництво компонентів, призначених для робочих станцій, а також серверів, СЗД.

Supermicro

Створена ще в 1993 році, американська компанія з того часу стала визнаним у світі лідером в області проектування і, звичайно, виробництва серверних рішень. Виробник поставляє свою продукцію, яка включає рішення початкового та просунутого рівнів, в більше, ніж 130 країн по всьому світу. Великий асортимент, швидкі поставки актуальної продукції на ринок, висока продуктивність і прийнятна вартість роблять рішення цієї фірми популярними.

Компанію характеризує відкритість процесу виробництва: її клієнти знають, де і що виготовляється. Так, близько 90% всіх її товарів виготовляється на власних виробничих потужностях, що залишилися 5% випускають сторонні компанії, але за розробками Супермікро. І ще п'ять відсотків припадає на пристрої, створені із застосуванням компонентів інших марок.

Факти про виробника Supermicro

У 1995 році компанія представила перші серверні плати, виготовлені на чіпсеті Orion. Це було унікально, оскільки ніхто до цього не виготовляв плати на такому чіпсеті. А вже через рік фірма представила 1 у всьому світі плату, яка підтримувала I20 — COMDEX. До речі, виробник став першим в галузі, який випустив материнки під інтеловські Пентіуми (II та Pro). Також компанія стала першою, хто представив сервер на Xeon® Pentium II.

У 2000 році під брендом були випущені найбільш продуктивні на той момент одноюнітові сервери та найшвидший в галузі чотирисмуговий сервер, а через рік компанія представила двопроцесорний сервер на базі Intel Xeon. Це рішення стало першим в галузі. Ще через 2 роки фірма представила перший 1-юнітовий сервер з терабайтним SATA сховищем.

2008 рік позначився двома авторитетними нагородами. Так, компанія отримала нагороду BladeSystems Insight Award 2008 і посіла перше місце серед виробників серверів x86. У 2010-му за краще рішення на базі Blade-серверів компанія була нагороджена Blade Systems Insight 2010. А її систему Embedded/IPC визнали «Кращим сервером 2010 року» за версією Electronic Design Magazine.

Компанія щорічно представляла масу вдалих серверних рішень, які відповідали вимогам ринку.

У 2018-му виробник отримав третє місце серед найбільших постачальників серверних систем у всьому світі (версія IDC). А у 2019-му він став тим, хто представив найбільш потужні системи машинного навчання. Через рік вона потрапила в ТОП-50 найпопулярніших компаній в області ЦОД.

Основні технології та продукція Supermicro

Завдяки розробці виробника — Universal I/O (UIO) — стало можливим розмістити сім плат розширення у двоюнітових і 3 плати — в одноюнітових серверах. Саме рішення цікаве тим, що воно складається з плат нестандартного формату. Також воно включає фірмові материнки, подовжувачі для відеокарт і корпуси. Компанія випускає велику кількість контролерів в згаданому форм-факторі UIO.

Також примітна серія серверів Twin (в перекладі — близнюки). Вона являє собою цікаве рішення: загальний корпус висотою 1 або 2 юніта, в який можна розмістити кілька модулів.

Також під брендом випускаються блейд-сервери, модулі управління та шасі. Виробник виготовляє й мережеве обладнання, включаючи комутатори. Цікаво, що блейд-сервери серії Twin дають можливість встановити до 20 двопроцесорних модулів в 7-юнітове шасі.

Крім того, компанія випускає корпуси та JBOD-системи, для яких характерно двостороннє розміщення дисків. Додаткові дискові кошики знаходяться на задній панелі серверів, що дає можливість встановити до 88 накопичувачів формату 2,5 дюйма в 4-юнітовому корпусі.