Synology

Показано 1–48 з 54 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 54 результати
Форм-фактор
Интерфейсы диска
Обсяг накопичувача
Галузь застосування
Тип накопичувача
Количество U
Інтерфейси
Слотів для дисків
Підбір за ціною
Виробник

Компанія Synology — тайванський виробник засобів зберігання, захисту та управління інформацією. Під брендом випускаються флеш-накопичувачі, сервери зберігання даних.

synology

Історія компанії Synology починається у 2000-му році. Її заснували Л. Цюнь і Ф. Вонг, які до цього працювали в Майкрософт. Вони стали розробляти Filer OS, призначену для NAS. У 2004-му Сінолоджі випустила першу DiskStation. Це був продукт, який призначався для інтеграції ПО NAS-сховищ з обладнанням.

Компанія надає широкий асортимент рішень для безпечного зберігання даних і зручного управління ними. Все побудовано на основі перевірених технологій, а також інноваційних розробок. Фірма надає клієнтам з усього світу персоналізовані рішення в різних галузях.

Продукція Synology

DiskStation Manager, скорочено DSM, являє собою програмне забезпечення, створене на базі Лінукс. DSM є ключовим продуктом виробника та виступає в якості ОС для обладнання компанії, а саме Disk- і RackStation. Це ПЗ об'єднує всі необхідні функції, призначені для спільного доступу до файлів і їх загального використання, а також резервного копіювання. Він підтримує опції RAID і віртуального сховища, підходить для роботи з потоковим мультимедіа.

Архітектуру ПЗ розробили таким чином, щоб була можливість інтеграції сторонніх додатків. Працювати з менеджером дискових станцій можна за допомогою командного рядка, доступ до якого надається через Telnet і SSH.

Виробник надає користувачам і мобільні додатки, які сумісні з популярними платформами, включаючи Windows Phone, iOS й Android. Вони доступні користувачам безплатно.

DiskStation є популярною лінійкою мережних сховищ, призначених для настільного розміщення. Залежно від моделі, ці NAS-пристрої можуть підтримувати до 12 накопичувачів. Є СЗД, які дозволяють масштабувати сховища.

Примітка: під брендом випускається такий пристрій для зберігання інформації, як FlashStation. По суті, це той же DiskStation, але з підтримкою флеш-пам'яті.

RackStation є варіантом NAS сервера, тільки монтуються такі моделі в телекомунікаційні стійки та серверні шафи 19". А ось функціональні можливості цих СЗД такі ж, що й у настільних.

Router Manager (SRM) — продукт, створений на базі DSM, призначений для управління фірмовим маршрутизатором, зокрема RT2600ac. Це вай-фай роутер, який можна підключити до ADSL або кабельного модема за допомогою WAN-порту. Також такий маршрутизатор оснащений USB портом і підтримує 4G модеми. Пристрій оснащений двоядерним процесором, підтримує швидкість бездротової передачі даних на рівні 2,5 Гбіт/с і технологію MU-MIMO.