Тумен

Показано всі 5 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 5 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Компанія Тумен являє собою виробничо-торгове підприємство, яке спеціалізується на кабельно-провідникової продукції. Головний офіс кабельного заводу Тумен розташований в Одесі, сама ж українська компанія-виробник була заснована понад 15 років тому.

Тумен

Який буває кабель Тумен? — Асортимент компанії

Той, що випускається під брендом Тумен, кабель представлений більш ніж двома сотнями марко-перерізів. Українська компанія виробляє силові дроти, а також кабельну продукцію, призначену для передачі даних.

Так, компанія випускає дроти, які використовуються в електричних установках. В її асортименті є силові кабелі різних типів — ті, які призначені для прокладки стаціонарного та нестаціонарного типу. Крім того, як ми вже згадували, виробник виготовляє виту пару, а ще волоконно-оптичні кабелі.

В асортименті компанії представлені кабелі, які застосовуються для приєднання всіляких електроприладів і машин, як побутових, так і технічних. Також можна купити кабель Тумен, який характеризується стійкістю до змінної напруги. Виробник виготовляє і пожежобезпечні дроти. При цьому компанія виробляє кабелі як для зовнішнього, так і для внутрішнього монтажу.