Ubiquiti

Показано 1–48 з 79 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 79 результати
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Підтримка PoE
Порти
Додатково
Тип конектора
Швидкість передачі даних
Робоча дистанція
Підбір за ціною
Виробник

Ubiquiti Networks — це технологічна компанія, яка була заснована у 2015 році в США. Виробник випускає засоби передачі даних через бездротову мережу, призначені для провайдерів і підприємств. Основний упор компанія робить на ринки, що розвиваються. WiFi обладнання Ubiquiti характеризується простотою обслуговування та високою якістю.

ubiquiti

Програмне забезпечення та протокол Ubiquiti

Компанія випускає операційну систему, призначену спеціально для роутерів, а також точок доступу та іншого апаратного обладнання. Це AirOS, яка являє собою інтегрувальне програмне забезпечення, яке функціонує на базі Linux. При цьому в ПЗ вбудований MadWiFi. Це драйвер девайсів ядра Лінукс, призначений для обладнання бездротового типу на основі Atheros. Однак його відмінність від звичайних драйверів полягає в тому, що він є модифікованим. Тобто він не поширюється вільно та не має відкритого вихідного коду.

Цікаво: пристрої PicoStation M2, а також NanoStation, Bullet і Rocket M2 / M5, а ще UniFi AP застосовуються як основа для завантажених перешкодами мереж зі спеціальним встановленим ПЗ Commotion.

Бездротові пристрої компанії працюють за власним протоколом зв'язку — AirMax. У нього є переваги перед класичними стандартами вай-фай. Пов'язані вони з відсутністю помилок, які виникають через накладення пакетів даних декількох клієнтських пристроїв. Цього вдається досягти завдяки TDMA полінгу. За допомогою цієї технології клієнтські пристрої, які підключаються до базової станції, працюють по черзі. При цьому сама станція, яка працює з фірмовим протоколом, автоматично визначає цю черговість. В результаті покращується якість обміну даними.

Примітка: щоб досягти високих показників роботи радіоканалу в пристроях використовуються антени з підтримкою MIMO.

До плюсів AirMax відноситься й те, що він відкриває великі можливості для розширення. Так, якщо з вай-фай стандартами до точки доступу рекомендується одночасно підключати максимум 25 гаджетів, то цей протокол дозволяє створити до 120 одночасних підключень.

Продукція Ubiquiti

Асортимент товарів компанії дуже широкий. На сторінці Ubiquiti — офіційному сайті виробника можна подивитися, наскільки багато у нього товарів.

Виробник випускає маршрутизатори та світчі, різні точки доступу, а також ай пі телефони та камери для систем відеоспостереження. Мабуть, найвідоміша лінійка мережевого обладнання цієї марки — UniFi. Вона призначена для корпоративних мереж. У неї входять всі перераховані вище пристрої, якими можна управляти за допомогою єдиної системи під назвою UniFi Controller.

Цікаво: ай пі телефони виробника працюють на Андроїді та підтримують PoE. Деякі з них оснащуються вай-фай модулями.

У нас можна замовити найпопулярніші товари Ubiquiti в Україні: роутери та точки доступу, які набули найбільшого поширення. Моделі підтримують різну швидкість передачі даних через вай-фай, характеризуються комфортним управлінням. Відзначимо, що в асортименті представлені не тільки внутрішні точки доступу, а й ті, які можна встановлювати на вулиці.