WD

Показано 1–48 з 53 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 53 результати
Форм-фактор
Интерфейсы диска
Обсяг накопичувача
Галузь застосування
Тип накопичувача
Швидкість шпинделя
Підбір за ціною
Виробник

Western Digital (WD) — компанія, яка є виробником комп'ютерної електроніки. Втім, найбільшої популярності набули накопичувачі цього американського виробника, включаючи жорсткі диски.

Заснована в 1970 році, компанія Western Digital стала розробляти та випускати носії інформації з 1988 року. З того часу фірма впевнено тримається на ринку, займаючи топові позиції.

Широкий модельний ряд внутрішніх HDD дозволяє підібрати вінчестер, орієнтуючись на потреби та завдання користувача. Так, виробник жорстких дисків WD випускає серії вінчестерів різного призначення, кожна лінійка має свій колір:

  • Blue — універсальні, для офісних та домашніх ПК.
  • Green — зі зниженим енергоспоживанням, рівнем шуму та вібрації.
  • Black — пристрої для підвищених навантажень, включаючи ресурсомісткі програми.
  • Red — моделі, розраховані на роботу цілодобово без перерв. Вони захищені від пошкоджень та перегріву, споживають трохи енергії.
  • Purple — спеціалізовані жорсткі диски для відеоспостереження. Оснащені інтегрованими програмними засобами обробки відеозаписів, захисту від втрат даних. Моделі характеризуються вібростійкістю.
  • Gold — довговічні серверні диски, розраховані на високі навантаження та тривалий термін служби. Для цих моделей характерний високий показник напрацювання на відмову — до 2,5 мільйона годин.