ZyXEL

Показано 1–48 з 58 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 58 результати
Тип маршрутизатора
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Кількість портів
Порти
Кріплення в стійку
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

ZyXEL — корпорація, яка є провідним розробником мережевих рішень на основі інтернет-технологій. Основні напрямки діяльності виробника представлені рішеннями для мережевої безпеки та широкосмугового доступу, а також універсальних конвергентних мереж. Крім того, компанія випускає обладнання для розумного будинку.

ZyXEL

Фірма здатна швидко адаптуватися до будь-яких вимог різних проектів, що дозволяє їй пропонувати висококонкурентні рішення і товари.

Все про компанію ZyXEL: історія компанії, переваги та продукція

Фірма була заснована в 1989 році. Відтоді вона завоювала популярність у всьому світі. Товари, випущені під цим брендом, поширені в Європі та США, країнах СНД. Почала працювати ZyXEL в Україні в 1992 році та змогла повністю адаптувати свої пристрої до наших умов.

Виробник прославився завдяки своїм dialup-модемів. А зараз найпопулярнішим є DSL-обладнання, включаючи модеми та інтернет-центри, що випускаються під торговою маркою Кінетик з 2017 року.

Професійна техніка цього виробника працює під управлінням фірмової мережевої операційної системи ZyNOS. Ключові особливості цієї ОС полягають в масштабованості та роботі в реальному часі, що дозволяє успішно використовувати її як з офісним, так і з домашнім телекомунікаційним обладнанням.

Цікаво: перша версія фірмової ОС побачила світ в 1998 році. Вона була розроблена як альтернатива операційній системі конкурентів — Cisco IOS.

Чому Зіксель домоглася успіху?

Компанія спирається на ОС власної розробки й активно розвиває кастомізовані Linux-платформи. Це дозволяє їй швидко інтегрувати новітні технології в продукцію. До того ж фірма реалізувала єдиний уніфікований інтерфейс, призначений для діагностики, а також налаштування й управління. Виробник тісно взаємодіє з операторами, що дозволяє йому розуміти їх потреби та створювати спеціалізоване обладнання з урахуванням цього. Компанія сконцентрована на інноваційних розробках і дослідженнях різних способів доступу до інтернету.

Продукція

Асортимент товарів компанії дуже широкий, в чому можна переконатися, якщо перейти на оф сайт Zyxel. Так, виробник розробляє та випускає пристрої, які дозволяють організувати надійну та сучасну мережеву інфраструктуру. Серед цього обладнання:

  • Міжмережеві екрани та шлюзи безпеки.
  • Комутатори, маршрутизатори та точки доступу вай-фай.
  • LTE пристрої для домашнього використання і для бізнесу.
  • Підсилювачі стільникових сигналів.

Всім цим обладнанням можна управляти через одну систему — Nebula. Завдяки їй підприємства можуть заощадити на створенні та підтримці мережі.

Компанія — один з найбільших виробників телекомунікаційного обладнання у світі. Її рішення використовуються для бізнесу різного масштабу, підходять для домашнього застосування.