info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
  • Головна
  • Новини
  • Ces 2019: інновації, втілені в життя, на виставці в Лас-Вегасі

Ces 2019: інновації, втілені в життя, на виставці в Лас-Вегасі

Початок нового 2019 року ознаменувався проведенням однією з найбільш цікавих, масштабних та інноваційних виставок сучасних технологій у світі – CES 2019. З 7 по 9 січня в Лас-Вегасі зібралися тисячі представників, виробників, стартаперів та дослідників з усього світу. Вже більш, ніж 50-річної традиції тематикою виставки стали технології для кінцевого споживача, адже не дарма ж абревіатура CES розшифровується, як Consumers Electronic Show – тобто, виставка споживчої електроніки.

Що входить в поняття споживчої електроніки сьогодні?

Якщо ще років 30 тому перелік споживчої електроніки цілком міг бути вичерпаний асортиментом будь-якого магазину побутової техніки, то сьогодні це поняття розширило свої межі до меж можливого. Якщо на першій з експозицій предметами загального подиву і прикладами передових технологій були такі речі, як компакт-диск і відеомагнітофон, то наприкінці 10-х років XXI століття на ній представлені новітні розробки в галузі штучного інтелекту, надшвидкі комп’ютерні процесори і камери нового покоління. І саме на CES 2019 новинки в області технологій для споживача можна було побачити у всьому їх різноманітті.

Спікери і учасники CES 2019: що презентували лідери світової електроніки для мереж та серверного обладнання

В ході виставки CES 2019 презентації своїх нових продуктів і концепцій провели тисячі представників ринку електроніки з усього світу. Серед них були як глобальні концерни – ті ж Intel і AMD на CES 2019 традиційно виставляли свої новинки як для кінцевих користувачів, так і рішення для мережевих компаній або бізнесу. Не обійшлося і без нових трендів у створенні бездротових мереж нового покоління:

• D-Link  на CES 2019 порадували новою лінійкою маршрутизаторів EXO: роутери цієї серії оснащені тепер вбудованою системою безпеки McAfee, яка дозволяє захистити від шкідливого ПЗ та вірусів практично всі гаджети і пристрої, підключені до Wi-Fi, в тому числі і камери спостереження або смарт-електроніки. Додатково на роутерах EXO-серії тепер є вбудовані помічники Google Assistant і Alexa. А комплектувати оновлені маршрутизатор D-Link пропонує повторювачами AC1300 DRA-1360 і AC2000 DRA -2060 з підтримкою своєї ж розробки поліпшення якості передачі Mesh.

Роутер TP-Link Deco X10

• А ось конкуренти “Делінківців”, TP-Linkпішли ще далі. Їх прем’єрою на CES в цьому році стали роутери з підтримкою Wi-Fi6 та оригінальні технології для все тієї ж Mesh – One Mesh, які дозволяють удосконалити вже випущені маршрутизатори і включити їх в Mesh-інфраструктуру.

Роутер TP-Link Archer AX11000

Якщо ж відійти від мережевих технологій, цікавими продуктами відзначилися творці твердотільних накопичувачів з Seagate: вони запропонували цілу лінійку нових дисків, причому в різних форм-факторах, від високоємкий користувальницьких SSD Fire Cuda 510 та Barra Cuda 510 до рішення для мережевих сховищ Iron Wolf 110 SATA SSD об’ємом 3,84 Тб.

Нові технології для управління – AioT на CES 2019

Чимала частина лекцій і презентацій Samsung була присвячені найбільш актуальній тематиці CES-IoT Infrastructure. “Інтернет речей” все більше входить в буденне життя, і розумні міста-це вже не плід уяви фантастів, а перспективна реальність нашого покоління. Новинками Samsung на CES 2019 стали вдосконалений хмарний сервіс Smart Things і прототип штучного інтелекту, нового покоління – Samsung Bixby.

Згідно з доповіддю «Самсунг», їх розробка хмарної екосистеми Smart Things вже дозволяє об’єднувати в єдине мережеве інтелектуальне співтовариство всі лінійки товарів Samsung. Паралельно компанія презентувала напрацювання в області AI-Bixby, які, за домовленістю будуть використовуватися в роботомобілях і техніці для «розумного будинку». Наприклад, вони вже інтегровані в нові моделі OLEDTV.

А головною новинкою для управління бездротовими пристроями IoT стала презентація ультрасучасного роутера від все тих же D-Link DRW 2010 із технологією підтримки мереж 5 покоління.

Таким чином, Consumer Electronic Show продемонструвала основні тенденції майбутнього світу: з новими технологіями, підтримкою «розумних» гаджетів і їх безпосереднім повідомленням один з одним, утворять «хмарну» екосистему, яка дозволить людині вийти за рамки своїх можливостей.

Роутер TP-Link Archer AX1800

Роутер TP-Link Archer AX6000

Роутер TP-Link Archer RE750X

Усилитель Wi Fi сигнала RE300

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну