info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 331-07-53
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

EServer на міжнародній виставці EXPERT SECURITY 2019

Вже 8 жовтня стартує міжнародна виставка з питань безпеки EXPERT SECURITY 2019. Не пропустіть: захід триватиме всього 4 дні — до 11.10.2019.

Вас очікують інноваційні рішення в сфері безпеки, які стосуються тем відеоспостереження, контролю доступу, охорони, сигналізації і пожежної безпеки. Виставка в повній мірі розкриє теми кібербезпеки, автоматизації будівель, систем розумний будинок і розумне місто.

Що покаже EServer

Ми — компанія EServer — постачальник і виробник надійного мережевого обладнання з високим рівнем безпеки. На виставці EXPERT SECURITY 2019 ми представимо найкращі рішення для організації безпечних мереж, систем контролю доступу та відеоспостереження.

Приходьте подивитися: м. Київ, м. Лівобережна, МВЦ

Номер стенду — 1-G72.

На виставці інновацій в сфері питань безпеки ми представимо:

Надійні настінні серверні шафи. Відмінний варіант для тих, хто хоче заощадити простір і бюджет. Такі моделі — ідеальні для розміщення малогабаритного мережевого обладнання.

Надміцні антивандальні серверні бокси — надають високий рівень безпеки телекомунікаційних пристроїв. Такі моделі виручать, якщо мережеве обладнання розміщено в потенційно ненадійному місці. Це справжні сейфи для пасивних і активних пристроїв та іншої мережевої техніки: зламати таку шафу майже неможливо.

  • Код товару: 33044 Кліматична серверна шафа 7U всепогодна Є в наявності 12 264грн.
    Ширина: 628 мм. Висота: 463 мм / 7U. Глибина: 536 мм. Класс захисту шафи: IP54. Нагрівач, потужність: 250 Вт. Тип гермовводів: PG 11, PG 29. Продуктивність охолодження: 320м3 / год. Конструкція: суцільнометалева зварна. Максимальна глибина обладнання, що встановлюється в шафу: 450 мм. Мережевий фільтр в комплект не входить.

Кліматичні всепогодні рішення — спеціальні телекомунікаційні шафи, які забезпечують безпеку активного мережевого обладнання, коли температура навколишнього середовища не відповідає робочій температурі пристрою. Моделі оснащуються цифровими терморегуляторами з ЖК-дисплеями: ви зможете самі налаштовувати температуру. Якщо температура навколишнього середовища піднімається вище норми, регулятор автоматично включає охолодження. За цим же принципом працює нагрівач. У таких шафах техніка є надійно захищеною від перегріву і переохолодження. Зберігайте пристрої хоч на вулиці: в кліматичному всепогодному боксі їм нічого не страшно.

Кабель вита пара різних категорій від 3 до 7А (при передачі даних до 16-1000 МГц відповідно) стане в нагоді для створення офісних, домашніх структурних систем з якісним, стабільним сигналом. Будуть представлені міцні, захищені екрановані провідники, що запобігають появі перешкод, а також більш бюджетні — неекрановані — варіанти для приміщень з невеликою кількістю електроніки.

Ми продемонструємо надійні мідні та оптичні кабельні системи — комутаційні панелі, настановні кабелі та модулі RJ45. Моделі для підвісу — відмінне рішення для швидкої побудови лінії. Будуть представлені міцні кабелі для монтажу в кабельні каналізації, а також оптичні патч-корди і крос-бокси, без яких важко уявити побудову надійної телефонної лінії або інтернет-мережі.

Розумне активне обладнання — пристрої, які вміють самі приймати, обробляти і перенаправляти сигнал. Вони вміють розпізнавати інформацію про дані, що приймаються, а також доставляти її на потрібні адреси. Будуть представлені сервери, бездротові точки доступу, а також надійні комутатори та роутери з інтелектуальними функціями захисту даних. Ми також представимо потужні джерела безперебійного живлення, які захищають техніку в умовах нестабільного електроживлення.

Крім того, ви зможете оцінити високотехнологічне обладнання, яке стане в нагоді для організації систем відеоспостереження та контролю доступу, а також охоронних систем.

Відвідайте стенд Eserver на міжнародній виставці EXPERT SECURITY 2019 — буде цікаво!

Залишити коментар

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну