info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

EServer на міжнародній виставці EXPERT SECURITY 2019

Вже 8 жовтня стартує міжнародна виставка з питань безпеки EXPERT SECURITY 2019. Не пропустіть: захід триватиме всього 4 дні — до 11.10.2019.

Вас очікують інноваційні рішення в сфері безпеки, які стосуються тем відеоспостереження, контролю доступу, охорони, сигналізації і пожежної безпеки. Виставка в повній мірі розкриє теми кібербезпеки, автоматизації будівель, систем розумний будинок і розумне місто.

Що покаже EServer

Ми — компанія EServer — постачальник і виробник надійного мережевого обладнання з високим рівнем безпеки. На виставці EXPERT SECURITY 2019 ми представимо найкращі рішення для організації безпечних мереж, систем контролю доступу та відеоспостереження.

Приходьте подивитися: м. Київ, м. Лівобережна, МВЦ

Номер стенду — 1-G72.

На виставці інновацій в сфері питань безпеки ми представимо:

Надійні настінні серверні шафи. Відмінний варіант для тих, хто хоче заощадити простір і бюджет. Такі моделі — ідеальні для розміщення малогабаритного мережевого обладнання.

Надміцні антивандальні серверні бокси — надають високий рівень безпеки телекомунікаційних пристроїв. Такі моделі виручать, якщо мережеве обладнання розміщено в потенційно ненадійному місці. Це справжні сейфи для пасивних і активних пристроїв та іншої мережевої техніки: зламати таку шафу майже неможливо.

  • Код товару: 33044 Кліматична серверна шафа CSV 7U всепогодна (7U450GC) Є в наявності 17 400грн.
    Ширина: 628 мм. Висота: 463 мм / 7U. Глибина: 536 мм. Класс захисту шафи: IP54. Нагрівач, потужність: 250 Вт. Тип гермовводів: PG 11, PG 29. Продуктивність охолодження: 320м3 / год. Конструкція: суцільнометалева зварна. Максимальна глибина обладнання, що встановлюється в шафу: 450 мм. Мережевий фільтр в комплект не входить.

Кліматичні всепогодні рішення — спеціальні телекомунікаційні шафи, які забезпечують безпеку активного мережевого обладнання, коли температура навколишнього середовища не відповідає робочій температурі пристрою. Моделі оснащуються цифровими терморегуляторами з ЖК-дисплеями: ви зможете самі налаштовувати температуру. Якщо температура навколишнього середовища піднімається вище норми, регулятор автоматично включає охолодження. За цим же принципом працює нагрівач. У таких шафах техніка є надійно захищеною від перегріву і переохолодження. Зберігайте пристрої хоч на вулиці: в кліматичному всепогодному боксі їм нічого не страшно.

Кабель вита пара різних категорій від 3 до 7А (при передачі даних до 16-1000 МГц відповідно) стане в нагоді для створення офісних, домашніх структурних систем з якісним, стабільним сигналом. Будуть представлені міцні, захищені екрановані провідники, що запобігають появі перешкод, а також більш бюджетні — неекрановані — варіанти для приміщень з невеликою кількістю електроніки.

Ми продемонструємо надійні мідні та оптичні кабельні системи — комутаційні панелі, настановні кабелі та модулі RJ45. Моделі для підвісу — відмінне рішення для швидкої побудови лінії. Будуть представлені міцні кабелі для монтажу в кабельні каналізації, а також оптичні патч-корди і крос-бокси, без яких важко уявити побудову надійної телефонної лінії або інтернет-мережі.

Розумне активне обладнання — пристрої, які вміють самі приймати, обробляти і перенаправляти сигнал. Вони вміють розпізнавати інформацію про дані, що приймаються, а також доставляти її на потрібні адреси. Будуть представлені сервери, бездротові точки доступу, а також надійні комутатори та роутери з інтелектуальними функціями захисту даних. Ми також представимо потужні джерела безперебійного живлення, які захищають техніку в умовах нестабільного електроживлення.

Крім того, ви зможете оцінити високотехнологічне обладнання, яке стане в нагоді для організації систем відеоспостереження та контролю доступу, а також охоронних систем.

Відвідайте стенд Eserver на міжнародній виставці EXPERT SECURITY 2019 — буде цікаво!

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну