info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Нова серія настінних шаф Econom

Зустрічайте оновлену серію серверних шаф Econom – недорогі, функціональні і міцні!

Нова економ серія телекомунікаційних шаф стала ще кращою, ніж попередня. Вона стали зручніше і безпечніше.

Тепер новинки мають:

  • Отвори під вентилятори. У верхню кришку боксу можна встановити два 120 мм кулера. Отвори розташовані так, що шафу можна встановити в будь-який кут, не заважаючи охолодженню пристроїв. Монтаж вентиляторів дозволяє повітрю вільно циркулювати, тим самим забезпечуючи техніці надійний захист від перегріву.
  • Посилену конструкцію. Всі моделі оснащені двома литими несучими рамами. Стійкість і вантажопідйомність боксів — на висоті. Завантажуйте шафу повністю і будьте впевнені — ваше обладнання залишиться в цілості.
  • Болтами для заземлення. Вони встановлені в усі частини конструкції.

Але це не єдині привабливі якості лінійки. У телекомунікаційних боксів — стильний дизайн і продумана конструкція. А ще їх просто встановлювати.

Інші особливості настінних серверних шаф Економ

Шафи зроблені в мінімалістичному стилі з елементами хай-тек. Завдяки такій зовнішності моделі гармонійно поєднуються з будь-яким інтер’єрним рішенням. Вони добре виглядають як в технічних приміщеннях підприємств-гігантів, так і в невеликих офісах.

Шафи лінійки мають міцний корпус сірого кольору, на якому майже не видно пилу чи забруднень. Класична конструкція, 19 дюймів, і різні розміри дають можливість вибрати необхідний варіант для обслуговування мережі.

Серверна шафа 4U — найкомпактніша. Підійде для техніки глибиною до 285 мм. Шафа серверна 6U — має таку ж ширину, але більшу висоту і робочу глибину — до 435 мм. Якщо потрібно розмістити габаритну техніку, підійдуть моделі 9U і 12U. Вони розраховані на обладнання, чия глибина досягає 535 мм.

Завдяки невеликим розмірам, шафи займають небагато місця. До того ж вони є настінними. Це дає можливість комфортно розмістити бокс в умовах обмеженого простору і заощадити місце: конструкцію можно встановити навіть над дверним отвором.

Бокові двері моделей — знімні, на замках. А передні двері боксів — зроблені з надміцного загартованого скла. Це додає балів до зручності використання: стежити за станом техніки легко. Спеціальний замок — плюс до безпеки пристроїв. За них можна не переживати, навіть якщо шафа знаходиться приміщенні, яке не охороняється.

Кожна настінна серверна шафа Економ просто збирається та монтується: одна людина може зібрати конструкцію за півгодини. Для зручності кабельні вводи розміщені не тільки на задній стінці, а й на обох кришках конструкції — верхньої і нижньої.

Моделі комплектуються кріпильними елементами. Вони вже запресовані в конструкцію боксу, що полегшує і прискорює установку. Також в комплект поставки входить пара передніх реків — вертикальних напрямних.

Швидкий і простий монтаж, підвищена міцність і рівень безпеки конструкції, можливість встановити вентилятори і невисока ціна — все це нова серія серверних настінних шаф Econom.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну