info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Підсумки V конференції VAPS-2016 від EServer

Друзі!

Не так давно ми запрошували Вас на V Українську Конференцію у сфері аудіо та відео індустрії VAPS (Video Audio Professional Solutions).

радиційно, захід пройшов в теплій дружній обстановці, яка виникає тільки коли разом збираються професіонали в певній галузі. І VAPS 2016 – саме таке місце, де діляться досвідом професійні учасники ринку аудіо і відео індустрії.

Відвідувачі VAPS 2016 мали змогу ознайомитись з новинками та демообразцями обладнання від провідних виробників. Було приємно взяти участь у обговоренні перспектив і можливостей ринку, а також взяти участь у тренінгах і майстер-класах, підготовлених партнерами конференції. Неперевершена особливість конференції якраз у можливості вільного спілкування експертів, представників компаній-виробників і інтеграторів.

На конференції були зроблені доповіді виробників професійного аудіо відео та комутаційного обладнання. Команда EServer представила доповідь про продукти компанії. Розповіли про розвиток компанії на ринку ІКТ України, і про роботу за кордоном.

Команда EServer представила товари свого виробництва. Обладнання європейської якості, підлогові і настінні шафисерверні стійкикліматичні шафикомпоненти мідних СКС, а також новинки – зразки POE-комутаторів. І звичайно новий мережевий кабель витої пари від відомого вітчизняного виробника ДКЗ (“Дніпровський кабельний завод”).

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну