Атенюатори Male-Female APC

Показано всі 19 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 19 результати
Тип волокна
Тип атенюатора
Загасання, Дб
Матеріал
Підбір за ціною
Виробник

Атенюатори Male являють собою спеціальні технічні пристрої, покликані забезпечувати правильну передачу даних в оптичній кабельній мережі. Male вказує, що кінець аттенюатора є «татом» і потім забезпечений коннектором. Таким чином, атенюатори Male Female оснащені обома типами з’єднання для підключення відповідного оптичного патч-корду.

Будь-який атенюатор є пасивним пристроєм в рамках всієї кабельної оптоволоконної мережі. Він відповідає за процес загасання сигналу, який приймає через себе. Потік даних, що йде по оптичній лінії зв’язку, має певний рівень інтенсивності сигналу, який на різних етапах може відрізнятися. У якийсь момент сигнал досягає піку, однак, встановлений атенюатор забезпечує загасання даного піку, в результаті чого рівень сигналу вирівнюється до прийнятного стану. У цьому процесі атенюатори жодним чином не впливають на сам потік даних і сам сигнал не змінюється.

Атенюатори APC – це пристосування, що служать для забезпечення загасання сигналу, але працюють з наконечниками певного типу. Суть в тому, що для кожного наконечника, через який проходить потік інформації, застосовуються різні методи полірування. Атенюатори Male Female APC – якраз той, де полірування виконане за методом APC. Альтернатива – полірування UPC. Той чи інший тип пристрою підбирається, виходячи з технічних вимог конкретної ділянки оптоволоконної мережі.

Розмірковуючи про види аттенюаторів, не можна не згадати про поділ на LC, FC, SC і ST. Найбільш поширений аттенюатор оптичний SC APC. Вибирати той чи інший тип слід відповідно до типу оптичної розетки або коннекторів, з якими буде працювати пристрій. Сучасний аттенюатор SC APC може пропонуватися у двох варіаціях – фіксований, тобто регулярно забезпечує один і той же рівень затухання сигналу, і регульований , тобто здатний змінювати показник внесеного загасання в залежності від поточного стану оптичний мережі.