Медіаконвертор, 100 Мбіт, по 1xSM, 1310, SCPC 20км зовн. БП пара-MC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP, чіпсет 113с,

Код товару: 43374
New

363грн. б/г: 363грн. з ПДВ

Немає в наявності
Артикул: DP-MC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP Категорія: Виробник: Step4Net

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкою
  • Безготівковими з ПДВ
  • Накладеним платежем
  • Картою будь-якого банку

Опис

Медіаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Конвертер містить LFP(Link Fault Pass-through) функцію для моніторингу помилок мережевих з’єднань. На задній панелі пристрою розміщені 10 DIP перемикачів, за допомогою яких можна виставляти необхідні робочі конфігурації, необхідні для різного застосування. Підтримуючи технологію WDM, Медіаконвертери Step4Net дозволяють одночасно передавати і отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм і 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км. У пристрої встановлений інтелектуальний чіпсет IP113C.

На лицьовій панелі розташовані роз’єми і індикатори:

  • Оптичний роз’єм типу SC/PC; < li> Роз’єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроїв. Крім того, на лицьовій панелі є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, а також швидкості передачі і статус мережевого і оптичного інтерфейсів. На задній панелі знаходиться роз’єм підключення живлення, а також DIP перемикачі.

Характеристики

Швидкість передачі даних

100Mb/с

Робоча дистанція

20км

Довжина хвилі

1310nm

Тип коннектора

RJ-45, SC