Абонентський термінал Picotel HG8310М

Код товару: 73474

503грн. б/г: 503грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: HG8310М Категорія: Виробник: Picotel

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

HG8310M є новим поколінням кінцевих терміналів GPON (Гігабітна пасивна оптична мережа) і ідеальне мережеве рішення типу Fiber to The Home. Це універсальне, надійний пристрій забезпечує послугу високошвидкісного інтернет-підключення через порт GPON і дозволяє отримувати до нього доступ за допомогою гігабітного порту Ethernet. Завдяки швидкості передачі даних і особливостям пріоритетності трафіку за технологією Gpon, термінал HG8310M забезпечує високошвидкісне перетворення даних, для забезпечення плавної передачі VoIP і потокового HD-відео.

Характеристики

Конектор

SC/UPC, RJ-45

Технологія

GPON

Кількість розеток RJ-45

1

Порти

100 Мбіт/с, 1 Гбіт/c

Додаткові характеристики

Порт LAN10/100/1000 Мбіт/с (роз'єм RJ45)
Порт GPONроз'єм SC/UPC
КнопкиPower On/Off Button (Живлення)
Reset Button (перезавантаження)
Зовнішній блок живлення12 В постійного струму/0,5 А
Стандарти IEEEIEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p
Швидкість передачі данихдо 1 Гбіт/с на Ethernet порт
Розміри (ШхДхВ)88 x 81 x 25 мм
Відстань0 ~ 20 км макс.
Стандарти GPONITU-T G.984.1, G .984.2, G.984.3, G.984.4
Оптичний модульКлас C + (BOSA)
РесиверAPD-TIA
ПередавачDFB Laser
Довжина хвиліВхідна: 1490 нм
Вихідна: 1310 нм
Робоча температура-5 ℃ - +55 ℃
Температура зберігання-30 ℃ - +60 ℃
Робоча вологість10% - 90%, без утворення конденсату
Вологість при зберіганні10% - 90%, без утворення конденсату